Zpět na » Premier League » Čína volá znovu. Odolá Diego Costa vábení Tianjinu Quanjian, nebo opustí Chelsea a bude nejlépe placeným fotbalistou světa?

Premier League - Čína volá znovu. Odolá Diego Costa vábení Tianjinu Quanjian, nebo opustí Chelsea a bude nejlépe placeným fotbalistou světa?

Čína volá znovu. Odolá Diego Costa vábení Tianjinu Quanjian, nebo opustí Chelsea a bude nejlépe placeným fotbalistou světa? © skysports.com, fotbalportal.cz - Odejde Costa do Číny?

2

Líbilo se

21.04. - Není to zrovna vzor klubisty, který by zůstal v jednom celku více let. Diego Costa přiznal, že neví, zda náhodou nebude v příští sezóně působit jinde než na Stamford Bridge. Už v zimě měl nakročeno do Číny. Podle zdrojů SkySports se o něj bude Tianjin Quanjian pokoušet znovu. Čínský transferový trh se otevírá 19. června.

Uvázne další velká ryba v čínské síti? Už v lednu se několik čínských klubů snažilo ulovit Diega Costu z Chelsea. Nevyšlo jim to, ale Shu Yuhui, majitel Tianjinu Quanjian, přiznal, že námluvy s brazilským útočníkem ve španělských službách pokračují.

Čínský klub chce z Diega Costy udělat nejlépe placeného fotbalistu na světě. Údajně mu má nabízet týdenní plat ve výši 650 000 liber, a to po zdanění.

Nyní Diego Costa pobírá 150 000 týdně. Smlouva s Chelsea mu vyprší v roce 2019. Ale dodrží ji?

V této sezóně nastřílel Diego Costa v dresu Blues 17 ligových gólů. Ovšem v tomto roce pouze tři. Tianjin je po pěti kolech v tabulce čínské Super League na sedmém místě. Klub vede jako trenér Fabio Cannavaro. Na soupisce figurují jména jako Pato či Witsel.

Čínská Super League začíná v březnu a končí v listopadu. Přestupové okno se otevírá 19. června a uzavřeno bude 14. července.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Dawer24 - 21.04. Odpovědět

Doufám že odejde a přijde Lukaku a Sanchez Smajlík 7

Dawer24
SN3JX - 21.04. Odpovědět

Však ať jde, nikdo mu nebude bránit. Budou love na kvalitnější a spolehlivější hráče. Možná měl jít už v zimě, Batshuayi by ho určitě v pohodě nahradil. S tím jak teď hraje je to dost možné.

SN3JX
Chronic - 21.04. Odpovědět

Prej Alexis a tet zpátky na zem

Chronic
Dawer24 - 22.04. Odpovědět

Uvidíme, vzhledem ke všem prohlášení to tak nereálné není.

Dawer24
Dawer24 - 22.04. Odpovědět

Podle jednoho reportéra sky sport jsou hlavní cíle Chelsea Lukaku, Sanchez a nějaký top wing back.
Sanchez nedávno řekl něco jako, že chce hrát za klub, který hraje o titul ale chce žít v Londýně. Navíc zatím nepodepsal novou smlouvu. Stávající má jen do 6/2018.
Lukaku má smlouvu ještě na dva roky, ale ve fotbale to moc není. Navíc odmítnul podepsat novou a Drogba řekl, že mu Lukaku řekl kam chce odejít, ale že si to zatím musí nechat pro sebe.

Dawer24
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články