Zpět na » Premier League » Arsenal má první letní posilu. S Kanonýry podepsal mladý bek Schalke 04

Premier League - Arsenal má první letní posilu. S Kanonýry podepsal mladý bek Schalke 04

Arsenal má první letní posilu. S Kanonýry podepsal mladý bek Schalke 04 © twitter.com - Sead Kolašinac

2

Líbilo se

15.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE První letní posilu si s předstihem zajistil londýnský Arsenal, se kterým podepsal předběžnou smlouvu levý obránce Schalke 04 Sead Kolašinac. Bosenskému reprezentantovi na konci letošní sezóny vyprší v Schalke současná smlouva, a protože se novou rozhodl nepodepsat, mohl volně vyjednávat o svém odchodu z klubu.

Kanonýři podle seriózního deníku The Independent zahájili v pondělí jednání s třiadvacetiletým obráncem a navzdory zájmu AC Milán a Evertonu se Kolašinac nakonec rozhodl pro Arsenal, který oficiálně posílí 1. července.

Přestože to ještě před pár dny vypadalo, že se Kolašinac upíše týmu Ronalda Koemana, Arsenal údajně nabídl mladému bosenskému reprezentantovi kontrakt, kterému se Everton nemohl rovnat a přesvědčil obránce Schalke k přesunu na Emirates Stadium.

Kolašinac, jenž na mládežnické úrovni reprezentoval Německo a až posléze se rozhodl pro národní tým Bosny a Hercegoviny, je tak za poslední rok už druhým hráčem, kterého Arsenal doslova vyfoukl Evertonu před nosem.

Loni v létě se podobně schylovalo k přestupu útočníka Lucase Péreze z Deportiva La Coruňa na Goodison Park, španělský útočník se ale na poslední chvíli rozhodl pro Arsenal. V něm nyní bude Kolašinac bojovat o místo v sestavě s obráncem Nachem Monrealem.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / independent.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články