Zpět na » Premier League » Nová posila pro Arsenal? Arséne Wenger si vyhlédl mladého záložníka Schalke 04

Premier League - Nová posila pro Arsenal? Arséne Wenger si vyhlédl mladého záložníka Schalke 04

Nová posila pro Arsenal? Arséne Wenger si vyhlédl mladého záložníka Schalke 04 © kicker.de - Leon Goretzka

1

Líbilo se

09.04. - BULVÁRNÍK Arsenal po nevydařené sezóně plánuje v létě další výrazné posílení mužstva a v hledáčku má dvaadvacetiletého záložníka Schalke 04 Leona Goretzku. Německý reprezentant má v Schalke smlouvu už jen do konce příští sezóny a novou podle deníku Bild odmítl podepsat kvůli své touze přesunout se do většího klubu.

Goretzka je považován za jednoho z nejnadějnějších německých hráčů a přestože o budoucnosti Arséne Wengera na Emirates Stadium stále není rozhodnuto, vyhlédli si jej Kanonýři jako ideální letní posilu.

Německému reprezentantovi totiž po příští sezóně vyprší kontrakt a než aby o něj Schalke 04 přišlo bez náhrady, je ochotné jej v létě prodat za nižší sumu, než na jakou si svůj klenot cení.

Přestože Goretzka dosud nemá na nejvyšší úrovni mnoho zkušeností, může být vzhledem k nejistotě kolem budoucnosti Mesuta Ozila, Francise Coquelina a Aarona Ramseyho pro Arsenal vítanou posilou, nehledě na to, že mu nedělá problémy nastoupit jako ofenzivní, či defenzivní záložník.

Pokud Wenger na Emirates Stadium zůstane, bude po další nevýrazné sezóně pokračovat ve výraznějším posilování týmu, jenže kromě Kanonýrů jsou ve hře o Goretzku i další kluby, včetně silného Juventusu.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články