Zpět na » Premier League » Na Chelsea bez útočníka: United nemají k dispozici Ibrahimoviče, Rooneyho, Martiala, ani Rashforda

Premier League - Na Chelsea bez útočníka: United nemají k dispozici Ibrahimoviče, Rooneyho, Martiala, ani Rashforda

Na Chelsea bez útočníka: United nemají k dispozici Ibrahimoviče, Rooneyho, Martiala, ani Rashforda © laacibkii.com, fotbalportal.cz - Ani Martial, ani Rashford, ani Rooney...

2

Líbilo se

13.03. - S velkou nepříjemností se dnes bude muset potýkat José Mourinho. Večer jeho Manchester United čeká čtvrtfinálový duel v rámci FA Cupu na Stamford Bridge. Portugalský kouč totiž v tomto třaskavém střetnutí nebude mít k dispozici suspendovaného Zlatana Ibrahimoviče, zraněného Wayneho Rooneyho a Anthonyho Martiala a nemocného Marcuse Rashforda. Bude tedy prakticky bez útočníka.

Už delší dobu José Mourinho ví, že nebude moci dnes proti Chelsea počítat se Zlatanem Ibrahimovičem, který si začíná odpykávat svůj třízápasový trest za úder loktem do obličeje Tyrona Mingse z Bournemouthu.

Jenomže s dalšími krutými ztrátami nepočítal. Nebude moci využít Wayna Rooneyho, který se během tréninku dostal do střetu s Philem Jonesem a vyšel z něj se zraněním. Nepředpokládá se tedy, že by mohl dnes nastoupit.

Anthony Martial také bude scházet z důvodu zranění. Plnou důvěru mohl dostat Marcus Rashford. Ale produkt mládežnické akademie Manchesteru United je nemocný, a proto ani jeho José Mourinho postavit nemůže.

A další útočník? V kádru už nikoho na tento post Mourinho nemá. Aspoň, co se týče klasického útočníka. Nabízí se proto varianta s Marouanem Fellainim na hrotu, čehož několikrát využil i Louis van Gaal.

Chelsea s Manchesterem United neprohrála už 11 vzájemných zápasů v řadě. Dojde dnes večer na Stamford Bridge k přerušení série? Pro Rudé ďábly to bude bez útočníka velmi složité...

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

strom fellaini, it's your time to shine!

BeckhamKakaZidane

zoufalá situace ,vyžaduje zoufalé činy...třeba uplete z hovna bič Smajlík 3

MUFC_RedArmy

Dnes jožko nasadi autobus a ukopu remízu Smajlík 5 Smajlík 5

elpresident3

Sem zvědavý na ty sestavy dneska

Petula96

Také si myslím, že dneska vypustit FA Cup a soustředit se na EL a PL .... Asi to bude dneska demolice .... Smajlík 14

pavelprvni
Kuzma - 13.03. Odpovědět

Kdyby to nebylo zrovna proti Chelsea, Mou by se na ten zápas asi vybodl, v tomhle zápase jde teď spíše o osobní záležitosti, než o klub. Taky souhlasím, že důležitější je Evropská liga a PL.

Kuzma

O jedneho obrancu viac v poli Smajlík 2

Barbar_Onan

Jose by měl nasadit reservu,dát hráčům volno a soustředit se na EPL a evropskou ligu...

RoyKeane

Navíc United odehráli o 12 zápasů v aktuální sezoně více než Chelsea,takže dát hráčům ze zákl. volno je více než žádoucí....

RoyKeane
Eidur - 13.03. Odpovědět

Já si to taky myslím. Smajlík 10

Eidur
Reklama
Reklama
Nejnovější články