Zpět na » Premier League » Trenér Shakespeare povede fotbalisty Leicesteru do konce sezony

Premier League - Trenér Shakespeare povede fotbalisty Leicesteru do konce sezony

Trenér Shakespeare povede fotbalisty Leicesteru do konce sezony © Sports Mole - Craig Shakespeare

0

Líbilo se

13.03. - Fotbalisty Leicesteru povede do konce sezony Craig Shakespeare, který před třemi týdny dočasně nahradil odvolaného Claudia Ranieriho, jemuž dělal asistenta. Pod jmenovcem slavného britského spisovatele Leicester zabral a vyhrál obě ligová utkání. Vedení klubu proto upustilo od hledání nového kouče a dalo Shakespearovi důvěru pro zbytek sezony včetně úterní odvety osmifinále Ligy mistrů se Sevillou.

Třiapadesátiletý Shakespeare působí v Leicesteru s krátkou přestávkou devět let. Vždy byl asistentem, až nyní se dočkal své velké šance poté, co špatné výsledky stály místo zkušeného Ranieriho, který v minulém ročníku tým dovedl k senzačnímu titulu a největšímu úspěchu v klubové historii.

Leicester už se ocitl na dosah pásmu sestupu, ale pod Shakespearem vyhrál nad Liverpoolem a Hullem pokaždé 3:1 a odskočil posledním třem příčkám na rozdíl tří bodů. Navíc má zápas k dobru.

"Přišla pozitivní reakce a současný realizační tým ukázal, že je schopný pracovat pod tlakem a získal velmi důležité výsledky," vysvětlil setrvání kouče viceprezident klubu Aiyawatt Srivaddhanaprabha.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články