Zpět na » Premier League » Villa je neprodejný, zní z Valencie

Premier League - Villa je neprodejný, zní z Valencie

0

Líbilo se

11.03. - Již od léta se spekuluje o zájmu Chelsea o španělského reprezentačního útočníka Davida Villu z Valencie. Z tábora čerstvého čtvrtfinalisty Ligy mistrů však zní rezolutní varování - Villa zkrátka není na prodej. Ale jedna možnost tu přeci jenom je...

David Villa pokračuje ve skvělé formě z minulé sezóny. Daří se jak klubu, tak jemu samotnému. Valencia postoupila i jeho zásluhou do čtvrtfinále Ligy mistrů přes italský Inter Milán, navíc má stále ještě šanci bojovat o španělský titul. Villa vstřelil deset branek v ligové soutěži, další čtyři přidal v Lize mistrů a jeho vyrovnaná forma poutá zájem všech velkoklubů starého kontinentu.

Že jej chce získat Chelsea, není žádnou novinkou. Ĺ panělská média spekulují nad tím, že Valencia zřejmě v zimě odmítla nabídku Blues ve výši 45 milionů liber. Vedení trvá na tom, že svého kanonýra prodá v jediném případě - když někdo bude ochoten složit výkupní klauzuli, která činí závratných 85 milionů liber.

"David není na prodej, potřebujeme ho. Tímto varuji ostatní kluby, které o něj mají zájem. Valencia ho prodá jen tehdy, když někdo zaplatí výkupní klauzuli," varoval důrazně všechny zájemce prezident Valencie Juan Soler.

A jak se ke spekulacím staví Villa? Vždy tvrdil, že na stadionu Mestalla je spokojený, ale zároveň přiznal, že zájem Chelsea jej velmi těší. Případ valencijského kanonýra navíc bude umocněn tím, že oba kluby svedl dohromady čtvrtfinálový los Ligy mistrů. 85 milionů liber je sice pěkný ranec peněz, ale pro Chelsea by to nemusel být zase tak velký problém. Není tomu tak dávno, co její vlastník Roman Abramovič nabídl astronomických 70 milionů liber za Brazilce Kaká z AC Milán. A to už nemá k 85 daleko...

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články