Zpět na » Premier League » Ztratil Ranieri podporu hráčů? Na spekulace reagoval Gray

Premier League - Ztratil Ranieri podporu hráčů? Na spekulace reagoval Gray

Ztratil Ranieri podporu hráčů? Na spekulace reagoval Gray © zimbio.com - Demarai Gray zahodil šanci.

1

Líbilo se

06.02. - V Anglii se začíná spekulovat o tom, že manažer Claudio Ranieri ztratil podporu hráčů a v nejbližší době Leicester opustí. Křídelník úřadujících mistrů Demarai Gray s tím ale rozhodně nesouhlasí. Podle něj všichni drží za jeden provaz.

Leicester nezvládl další utkání, tentokrát byl bez šance proti Manchesteru United. Po vysoké domácí prohře 0:3 je Leicester až na šestnácté pozici a na první sestupující pozici má náskok už jen jednoho bodu.

A co víc, zvedá se i Sunderland, takže Leicester je jen dva body od poslední příčky. Úřadující mistr tak zcela senzačně bojuje o udržení. V Anglii se navíc hlasitě začíná spekulovat o tom, že manažer Claudio Ranieri ztratil podporu kabiny a brzy ho čeká propuštění.

Proti tomu se ale ohradil křídelník Demarai Gray, jenž na Ranieriho nedá dopustit. "Jsme všichni spolu a všichni za sebou," řekl médiím po další porážce anglický středopolař.

"Snažíme se dělat to nejlepší, bohužel nám to nyní nejde. Tvrdě ale pracujeme a snad se to brzy změní. Každopádně jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz," dodává dvacetiletý Angličan.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

JEBAŤ, trocha pokory, srát na ligu a jako mini tým se snažit co nejvíc dotáhnout klub v LM, vsázím na vás v LM každej zápas a vyhráváte mi pěkny lowe.

12players

Sázet se dalo, na druhou stranu měli skupinu, která by byla papírově nejslabší i v Evropský lize... Smajlík 2

zdendapr
Kadim - 07.02. Odpovědět

Což je vlastně plus...

Kadim

tak to jo, protože kurzy byly slušný...

zdendapr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články