Zpět na » Premier League » Nemanja Vidič má jasno: Po remíze s Reds je Manchester United mimo závod o titul

Premier League - Nemanja Vidič má jasno: Po remíze s Reds je Manchester United mimo závod o titul

Nemanja Vidič má jasno: Po remíze s Reds je Manchester United mimo závod o titul © skysports.com, fotbalportal.cz - Hráči Manchesteru United

1

17.01. - Manchester United v neděli doma remizoval s Liverpoolem 1:1, když nejprve za hosty otevřel skóre proměněnou penaltou James Mliner a za Red Devils pak šest minut před koncem srovnal Zlatan Ibrahimovič. V současné době schází Rudým ďáblům na vedoucí Chelsea 12 bodů. Do konce soutěže zbývá 17 kol. Podle Nemanji Vidiče, bývalého stopera klubu z Old Trafford, se už Mourinhův celek do bitvy o letošní titul nezapojí.

Ano, Mourinhovi svěřenci sice znovu neprohráli a prodloužili sérii bez prohry již na 16 zápasů v řadě, ale remíza s Liverpoolem pro ně znamená další ztrátu na TOP4 a také na možnost zapojit se do stíhací jízdy za Chelsea. Ta vyhrála s Leicesterem a zvýšila náskok na United už na 12 bodů.

Podle Nemanji Vidiče, který s Manchesterem United slavil hned 5 mistrovských titulů, 3 Ligové poháry, 5x Community Shield, jednou ovládl Ligu mistrů a Mistrovství světa klubů, je mezera už příliš velká a Rudí ďáblové už o titul bojovat nemohou.

„Reálně už jsou mimo závod o titul.“

„Takový je můj názor. Ale v poslední době je způsob, jakým hrají, velmi povzbudivý. Jestliže v tom budou pokračovat, cílem by mělo být TOP3.“

„Potom, co prohrávali 0:1, hráli dobře. V prvním poločase měli 3-4 dobré šance, ale neproměnili je. Chcete-li utkání vyhrát, musíte takové příležitosti využít.“

„Ve druhé půli už nehráli tak dobře jako v té první. Ale vstřelil branku zásluhou Zlatana Ibrahimoviče. Ukázal znovu svou sílu. Měl jednu šanci a proměnil ji. Celkově lze říci, že výsledek 1:1 je spravedlivý.“

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.