Zpět na » Premier League » Změní Dimitri Payet působiště? Může West Ham opustit, tvrdí Tony Cottee

Premier League - Změní Dimitri Payet působiště? Může West Ham opustit, tvrdí Tony Cottee

Změní Dimitri Payet působiště? Může West Ham opustit, tvrdí Tony Cottee © skysports.com, fotbalportal.cz - Odejde Payet z West Hamu?

2

Líbilo se

11.01. - Pokud West Ham hodně rychle nezlepší svou formu, bude se muset s Dimitrim Payetem rozloučit. Alespoň si to myslí Tony Cottee, bývalý hráč Kladivářů a v současnosti jeden z expertů SkySports. Už během léta se o jeho odchodu z klubu hojně spekulovalo, ale francouzský záložník v týmu Slavena Biliče zůstal. Ale jak dlouho to ještě bude trvat?

Dimitri Payet přišel do West Hamu v roce 2015 z Marseille za 10,75 miliónu liber. Ihned se stal tahounem mužstva a v sezóně 2015/2016 byl jedním z nejlepších hráčů celé Premier League. S Kladiváři vybojoval sedmé místo. Na EURO 2016 v barvách Francie urval stříbrnou medaili.

Za 38 kol minulého ročníku Premier League vstřelil Payet 12 gólů. To byl na jeho premiérovou sezónu v Anglii úžasný počin. Ale v probíhajícím ročníku už si takovou konzistenci nedokázal udržet.

West Ham je v současné době až na 13. místě ligové tabulky a má jen sedmibodový náskok na sestupové příčky. Tony Cottee se obává, že pokud se Hammers brzy nezmátoří, mohli by o Payeta přijít.

„Když se podíváme na statistiky, které se týkají vytvořených šancí, tak bych řekl, že Payet je stále na vrcholu. Stále vytváří hromadu příležitostí, ale ani on už není tak dobrý, jak byl v minulé sezóně.“

„Dívám se na Dimitriho a podle mě vypadá jako frustrovaný hráč, jako hráč, který ví, že špičkový fotbalista. Minulý ročník měl fantastický. Stejně tak i EURO 2016.“

„West Ham má problémy. Payet bude více a více frustrovaný. Pokud nepřijde nějaká série výher a oni zůstanou tak, kde jsou, pak se budou muset s Payetem rozloučit. Buď už teď během ledna, nebo na konci sezóny.“

„Byla by to velká škoda, protože se jej snažíme udržet v tomto klubu po další dva-tři roky.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články