Zpět na » Premier League » Příchod Schneiderlina do Evertonu je blízko. Toffees souhlasili s přestupovou částkou

Premier League - Příchod Schneiderlina do Evertonu je blízko. Toffees souhlasili s přestupovou částkou

Příchod Schneiderlina do Evertonu je blízko. Toffees souhlasili s přestupovou částkou © mirror.co.uk, fotbalportal.cz - Schneiderlin už je jednou nohou v Evertonu

3

Líbilo se

11.01. - Prvním hráčem, který během ledna opustí Old Trafford, by se měl velmi brzy stát Morgan Schneiderlin. José Mourinho prohlásil, že jeho odchod do Evertonu je opravdu blízko. Dle zdrojů SkySports Everton souhlasil s poplatkem ve výši 22 miliónů liber a Schneiderlin by už měl podstupovat lékařskou prohlídku. Brzy by mělo být vše dotaženo do zdárného konce.

Už během dneška by mohl být celý transfer dokončen. Pokud se tak stane, Morgan Schneiderlin se znovu v jednom klubu sejde s koučem Ronaldem Koemanem, pod kterým působil v Southamptonu. Právě od Saints odešel v roce 2015 do Manchesteru United.

Vybral si jej tehdy Louis van Gaal a Rudí ďáblové za Schneiderlina zaplatili 24 miliónů liber. V první sezóně odehrál Morgan Schneiderlin v barvách Red Devils 25 ligových zápasů v základní sestavě. Jenomže pod José Mourinhem mu pšenka nekvete.

V tomto ročníku si připsal jen tři ligové starty a vždy šel do hry jen z lavičky náhradníků. Jeho blížící se odchod je tak logickým vyústěním celé situace.

Po semifinále EFL Cupu i José Mourinho přiznal, že přestup Morgana Schneiderlina do Evertonu je takřka hotovou věcí.

„Ed Woodward mě informoval, že situace už je téměř vyřešena. Morgan pravděpodobně odejde do Evertonu.“

„Jsem smutný a zároveň šťastný. Jsem smutný, protože ho mám opravdu rád, ale jsem šťastný, protože je to to, co chce. Chce hrát každý zápas a být důležitou součástí týmu.“

O Schneiderlina se má zajímat i West Bromwich Albion, ale jednání s Evertonem už jsou údajně v opravdu pokročilém stádiu. Toffees už měli souhlasit s přestupovou částkou ve výši 22 miliónů liber a Schneiderlin by měl již podstupovat vstupní lékařskou prohlídku.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
LEBKA - 11.01. Odpovědět

Hráč jeho věku potřebuje hrát fotbal. Everton taky není úplná bída Smajlík 2 Smajlík 18

LEBKA

BREAKING:

West Ham launch a last-minute £4.5m bid for Morgan Schneiderlin, as they look to hijack Everton's £22m offer

MUFC_RedArmy
kuzma - 11.01. Odpovědět

Velká škoda že odchází, ale chce hrát a momentálně by toho v United moc neodehrál.

kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články