Zpět na » Premier League » Bournemouth sonduje situaci. Chtěl by získat na hostování Johna Terryho

Premier League - Bournemouth sonduje situaci. Chtěl by získat na hostování Johna Terryho

Bournemouth sonduje situaci. Chtěl by získat na hostování Johna Terryho © skysports.com, fotbalportal.cz - Odejde Terry na hostování do Bournemouthu?

1

Líbilo se

11.01. - John Terry zřejmě ani v jarní části sezóny nebude mít vůbec jisté místo v základní sestavě Chelsea. V létě mu končí smlouva, a proto je otázka, jak s ním Blues naloží. Celou situaci podle SkySports sleduje Bournemouth. Ten by chtěl získat Terryho během ledna na půlroční hostování. Na podzim u Cherries hostoval z Chelsea Aké, který se po několika působivých výkonech vrací na Stamford Bridge.

Na začátku sezóny John Terry nastupoval v základní sestavě Chelsea, jenomže pak přišlo jeho zranění, Antonio Conte změnil systém a rozestavení, a nyní volí obrannou trojici ve složení Azpilicueta, Luiz, Cahill.

John Terry se vrátil do základní sestavy Blues v minulém zápase v rámci FA Cupu proti Peterborough. Jenomže byl vyloučen. V létě mu končí smlouva, jeho herní vytížení by se během jarní části sezóny zřejmě nezvýšilo, a proto jsou ve hře jiné možnosti.

Podle zdrojů SkySports zjišťuje svou šanci Bournemouth. Ten by rád získal Johna Terryho na hostování do konce sezóny. S obránci z Chelsea už mají Cherries zkušenosti. Na podzim zde hostoval stoper Nathan Aké. Ten předváděl výborné výkony, a proto si jej Blues táhli zpět na Stamford Bridge.

Ovšem John Terry během léta prohlásil, že by nikdy nenastoupil za jiný anglický tým než za Chelsea. Změní názor? Bude mít Bournemouth šanci jej ulovit alespoň na hostování?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
LEBKA - 11.01. Odpovědět

Terry je srdař a navíc Chelsea hraje úchvatný fotbal. Z blues neodejde ani na hostování. A když už tak nevím čím by ho zlákal zrovna
Bournemouth. Smajlík 2 Smajlík 18

LEBKA

pokud Románek řekne že dost ,tak vyklidí skříňku a ani se po něm nezapráší..Conte za něj může bojovat jak chce ,,v chelsea jsou jiní co rozhodují

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články