Zpět na » Premier League » Scholes chválil Rooneyho a co podle něj bude muset Manchester United udělat, aby vrátil do boje o titul?

Premier League - Scholes chválil Rooneyho a co podle něj bude muset Manchester United udělat, aby vrátil do boje o titul?

Scholes chválil Rooneyho a co podle něj bude muset Manchester United udělat, aby vrátil do boje o titul? © zimbio.com, fotbalportal.cz - Scholes chválil Rooneyho

6

Líbilo se

08.01. - Manchester United si ve včerejším třetím kole FA Cupu lehce poradil s Readingem a po výhře 4:0 postoupil dál. Velký okamžik prožil Wayne Rooney, který jednou skóroval a vyrovnal rekord Bobbyho Charltona. Chválil jej i Paul Scholes. A co podle bývalé hvězdy Red Devils musí Mourinhův celek udělat, aby se mohl vrátit do závodu o mistrovský titul?

Tabulku Premier League vede již delší dobu Chelsea, která má stále poměrně dostatečný náskok před pronásledovateli. Na druhém místě je Liverpool. Manchester United je až na šestém místě a ztrácí na Blues 10 bodů.

Ve včerejším duelu v rámci třetího kola FA Cupu si Manchester United snadno poradil s Readingem. Po gólech Rooneyho, Martiala a dvou Rashforda zvítězil 4:0.

Ke včerejšímu zápasu, ve kterém vyrovnal Wayne Rooney rekord Bobbyho Charltona, se vyjádřil i Paul Scholese. Co podle něj musí Rudí ďáblové udělat, aby se vrátili do závodu o titul? Příští neděli hrají Red Devils na Old Trafford s Liverpoolem.

„United vypadají, že mohou dát v tuto chvíli hodně gólů kdekoliv.“

„Myslím, že budoucnost bude skvělá. Nemyslím si, že Chelsea není úplně přesvědčivá a Liverpool má své problémy.“

„Domnívám se, že když Manchester United příští víkend vyhraje, bude zpět v závodě o titul.“

Scholes chválil Wayna Rooneyho a obdivoval jeho vyrovnání rekordu Bobbyho Charltona.

„Je to velký úspěch. Vyhrál spoustu trofejí. A to, co mě zaujalo nejvíc, je to, že je tady tak dlouho, ale stále má hlad a touhu po úspěchu.“

„Vypadal velmi dobře. Měl dobrý pohyb. Ukázal všestrannou hru. Hrál brilantně. Doufám, že zlomí rekord právě proti Liverpoolu.“

„Je pro tento klub důležitý a ještě dlouho může být.“

„Samozřejmě, že se to všechno naučil ode mě,“ žertoval Paul Scholes.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 08.01. Odpovědět

Liverpool porazíme ! Smajlík 7

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články