Zpět na » Premier League » Guardiolovy problémy v Manchesteru City? Nepřekvapilo mě to, říká Thomas Müller

Premier League - Guardiolovy problémy v Manchesteru City? Nepřekvapilo mě to, říká Thomas Müller

Guardiolovy problémy v Manchesteru City? Nepřekvapilo mě to, říká Thomas Müller © goal.com, fotbalportal.cz - Müllera nepřekvapilo, že Guardiola se City nedominuje

7

Líbilo se

07.01. - Manchester City měl úžasný vstup do první sezóny pod Pepem Guardiolou, ale postupem času přišlo několik klopýtnutí a nyní jsou Citizens v ligové tabulce až na 4. místě. Na vedoucí Chelsea aktuálně ztrácejí 7 bodů. Thomase Müllera, který působil pod Guardiolou v Bayernu Mnichov, není žádným překvapením, že to má španělský kouč v Anglii těžké.

Premíer League má za sebou 20 kol. Před sezónou se předpokládalo, že jedním z nejžhavějších kandidátů na celkové prvenství bude Manchester City, k jehož kormidlu v létě zasedl Pep Guardiola. Ze začátku to tak také vypadalo. Citizens vyhrávali jako na běžícím pásu.

Jenomže dlouho jim to nevydrželo a začali postupně ztrácet body. Aktuálně jsou v tabulce anglické ligy až na čtvrtém místě a na vedoucí Chelsea ztrácí 7 bodů. Není to zatím žádná propastná ztráta, ale hra i výsledky City se musí zlepšit, pokud chtějí na konci sezóny slavit.

Thomas Müller, který Pepa Guardiolu zažil v Bayernu Mnichov, není tímto vývojem překvapen. Podle něj zkrátka není možné, aby v Premier League jeden tým dominoval podobně jako Bayern v Bundeslize.

„Premier League je velmi obtížná soutěž s mnoha silnými týmy. Není snadné tam vyhrát proti žádnému týmu. V Anglii navíc hrajete spoustu zápasů.“

„Je to pro Pepa Guardiolu jeho první sezóna v Manchesteru City. Je tady mnoho faktorů, které pro něj činí tento úkol - být se City úspěšný - velmi těžkým.“

„Pro mě to není žádné velké překvapení, že nepůsobí nijak suverénně. Nemůžete hned v Anglii vyhrát titul způsobem, že budete vést tabulku od začátku až do konce.“

Kam dál?

Michal Čermák / goal.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 07.01. Odpovědět

Pepíku Pepíku..aspoň, že Thomas je soudnej a bere PL s pokorou

Panyny
Ivanek - 07.01. Odpovědět

Guardiola není žádnej trenér. Barcelonu převzal už jako hotovej tým, Bayern to samé s ještě jednoduší ligou, než je Španělská a Anglie je jasná. Ovšem další faktorem Pepka je, že odejde z klubu, který přestane vyhrávat a hrát tak jako dřív (třeba bayern před ním a když ho převzal).

Ivanek
Ivanek - 07.01. Odpovědět

Ještě vede jen týmy s nejsilnější ekonomikou.

Ivanek
- 07.01. Odpovědět

S Barcelonou nesouhlasím. Spousta klíčových hráčů z Barcelony po Pepově příchodu odešla. Ronaldinho, Deco, Edmílson či Oleguer. Následující sezónu odešel ještě Eto'o. Pep přivedl zpět Pikáče, Alvese, do týmu začlenil Sergia a nahradil ho Tourém. Odvážný tah to byl, ale Busquets se prosadil. Jinak souhlasím, Bayern převzal jako nejsilnější tým světa, který hrál v tu dobu nádherný fočus. V City si může ukázat na koho chce a stejně se hraje hovno.

na anglii tenhle plešoun prostě nemá Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články