Zpět na » Premier League » Neničte mi brýle, jinak vás prodám, žertoval Klopp o prodeji Bentekeho

Premier League - Neničte mi brýle, jinak vás prodám, žertoval Klopp o prodeji Bentekeho

Neničte mi brýle, jinak vás prodám, žertoval Klopp o prodeji Bentekeho © thebriefng. com, fotbalportal.cz - Klopp a Benteke

6

Líbilo se

29.12. - VIDEO Liverpool nyní šlape jako hodinky, a proto je v týmu velký prostor na vtípky. O jeden se postaral jeho charismatický a bezprostřední kouč Jürgen Klopp. Ten se v rozhovoru vrátil k duelu s Norwichem z loňské sezóny, který Reds po infarktovém průběhu vyhráli 5:4. Během oslavy rozhodující branky byly zničeny Kloppovy brýle. V žertu uvedl, že to byl Christian Benteke, což vedlo k jeho konci na Anfieldu.

Na začátku ledna letošního roku zajížděl Liverpool k duelu s Norwichem. Prohrával 1:0, poté dokázal srovnat na 1:1, ale Norwich se pak ujal vedení 3:1. Firmino, Henderson a Milner se ovšem postarali o dokonalý obrat a Reds vedli 3.4. Jenomže to nebylo vše. V 92. minutě srovnal na 4:4 domácí Bassong. Poslední slovo však měl v 95. minutě Lallana, a Liverpool tak vyhrál 4:5.

Do oslav se zapojil i Jürgen Klopp, který přiběhl za svými hráči. To se stalo osudným pro jeho brýle, které byly zničeny.

„Byly absolutně polámané. Mohli jste je vidět v mých rukou. Byl to Christian Benteke, kdo to udělal. Takže nerozbíjejte mé brýle, jinak budete prodáni,“ varoval v žertu německý kouč Reds.

Christian Benteke totiž strávil na Anfieldu pouhou jednu sezónu a během letošního léta byl prodán do Crystal Palace.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / goal.com, fourfourtwo.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články