Zpět na » Premier League » Nové dresy Arsenalu pro sezónu 2017/18 unikly. Kanonýři budou hrát v "českých" barvách

Premier League - Nové dresy Arsenalu pro sezónu 2017/18 unikly. Kanonýři budou hrát v "českých" barvách

Nové dresy Arsenalu pro sezónu 2017/18 unikly. Kanonýři budou hrát v © 90min.com - Dresy Arsenalu 2017/18

0

Líbilo se

26.12. - Přestože na oficiální představení nových dresů klubů Premier League pro příští sezónu je ještě poměrně brzy, v posledních letech se pravidelně stává, že podoba nových dresů unikne ještě před svým zveřejněním. Něco podobného se nyní stalo i Arsenalu, jehož nové dresy budou povědomé zejména českému fanouškovi.

Nevyhnutelná událost, kdy na internet unikne návrh nových dresů, se tentokrát stala sponzorovi Arsenalu, firmě Puma a přestože ani ta ještě nezná oficiální podobu dresů pro sezónu 2017/18, nedokázala uchovat tajemství o tom, v jakých barvách příští rok vyběhnou hráči londýnského velkoklubu.

A právě barva nových dresů Arsenalu je poměrně zásadní změnou, Kanonýři se totiž podle uniklého návrhu vrátí v příštím ročníku k tmavě rudé barvě, ve které hráli naposledy v sezóně 2005/06, tedy během ročníku stěhování z Highbury na Emirates Stadium.

ČeskoOdstín Chilli Pepper byl použit na tmavší části dresů české reprezentace. (zdroj: 90min.com)

Zatímco pro fanouška Arsenalu to bude patrná změna oproti jasně červené barvě, kterou nosili svěřenci Arséna Wengera v posledních letech, pro českého fotbalového příznivce se bude jednat o barvu dosti povědomou, protože stejnou nosí od roku 2016 hráči České republiky.

Nicméně v jiných oblastech značka Puma k větším změnám nesáhne, dres Arsenalu totiž bude mít i nadále jednoduchý a čistý design s logem kanónu, jasně bílými rukávy, trenýrkami a stulpnami.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články