Zpět na » Premier League » Dobrá zpráva pro United: Mchitarjanovo zranění není vážné, ale do Vánoc si nezahraje

Premier League - Dobrá zpráva pro United: Mchitarjanovo zranění není vážné, ale do Vánoc si nezahraje

Dobrá zpráva pro United: Mchitarjanovo zranění není vážné, ale do Vánoc si nezahraje © goal.com, fotbalportal.cz - Mchitarjan bude chybět asi týden

6

Líbilo se

12.12. - Ve včerejším duelu proti Tottenhamu rozhodl jediným gólem utkání. Henrik Mchitarjan zajistil Manchesteru United veledůležité tři body. Ovšem zápas proti Spurs arménský záložník nedohrál. Zhruba pět minut před koncem byl odnesen ze hřiště na nosítkách. Ukázalo se naštěstí, že zranění není vážné. Mchitarjan by měl United scházet pouze v následujících dvou ligových kolech.

Manchester United už doma proti Tottenhamu potřeboval nutně zvítězit, aby udržel kontakt se špičkou tabulky. Nakonec se mu to podařilo. Lví podíl na tom měl Henrik Mchitarjan, který ve 29. minutě vstřelil jediný gól střetnutí. Rudí ďáblové tak vyhráli 1:0 a jsou se 24 body šestí. Na pátý Tottenham ztrácí jen 3 body. Na čtvrtý Manchester City 6 bodů a na vedoucí Chelsea stále 14.

Hrdina zápasu ovšem celé utkání neodehrál. V 85. minutě musel být odnesen na nosítkách a místo něj šel na hřiště uzdravený Bailly.

Fanoušci měli obavy z toho, jak dlouho bude arménský záložník chybět. Ukázalo se, že nejde o nic vážného a Mchitarjan vynechá zhruba týden.

„Nemyslíme si, že se jedná o vážné zranění. Nebude moci hned nastoupit, ale bude to trvat přibližně jeden týden.“

„Obávali jsme se toho, ale nebude to tak špatné,“ prozradil José Mourinho.

Nejprve dokonce panoval strach z toho, že si Mchitarjan zlomil kotník. Tyto chmury ale byly zahnány. Podle optimistických prognóz by tak měl arménský reprezentant vynechat dva zápasy a být k dispozici na Boxing Day proti Sunderlandu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to je dobrá zpráva ....Čekal jsem to horší, podle toho, jak ho odnášeli na nosítkách. Přeji brzké uzdravení ! Smajlík 1

pavelprvni
Kuzma - 12.12. Odpovědět

přeji brzké uzdravení - takový hráč nám chybí !

Kuzma

bez debaty,Henrik se musi rychle vratit zpatky,je to trumfove eso United.Je lepsi nez Pogba

tomogara

Kdokoliv v sestave je lepsi nez Pogba. Ten vic tanci nez hraje fotbal.

BeckhamKakaZidane

náhodou Pogz má velkej přínos do hry..zas ho nehaž přes palubu jen pro jeho přepálenou cenu...takto se chová modrá špína z londýna..dej mu šanci..bude dobrej Smajlík 7

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články