Zpět na » Premier League » Měl Granit Xhaka štěstí? Měl být proti Stoke vyloučen?

Premier League - Měl Granit Xhaka štěstí? Měl být proti Stoke vyloučen?

Měl Granit Xhaka štěstí? Měl být proti Stoke vyloučen? © squawka.com, fotbalportal.cz - Granit Xhaka

5

Líbilo se

11.12. - VIDEO Arsenal ve včerejším duelu se Stoke City dokázal otočit nepříjemně se vyvíjející průběh zápasu. Od 29. minuty totiž prohrával doma 0:1 po proměněné Adamově penaltě, ale poté vstřelil tři góly a zvítězil 3:1. Penaltový zákrok měl na svědomí Granit Xhaka, který fauloval Joa Allena. Neviděl za něj ani žlutou kartu, ale neměl být dokonce vyloučen? Podívejte se na video.

Je zřejmé, že Granit Xhaka je horká hlava. To v Arsenalu poznali nedlouho po jeho příchodu. Čtyřiadvacetiletý švýcarský reprezentant, který se sice narodil v Basileji, ale původ má kosovský, byl během října vyloučen v utkání proti Swansea.

A neměl jej potkat stejný osud i ve včerejším duelu proti Stoke City? Granit Xhaka po necelé půlhodině hry fauloval v pokutovém území Gunners hostujícího Joa Allena. Svého soupeře udeřil velmi nepříjemně loktem do obličeje. Za tento úder ovšem neviděl ani žlutou kartu.

Každopádně k penaltě došlo a Adam Petra Čecha překonal. Jenomže Arsenal dokázal utkání otočit a zvítězit 3.1. Vše mohlo být možná jinak, kdyby musel zápas dohrávat bez vyloučeného Xhaky.

Jaký pohled měl na penaltový zákrok kouč Arséne Wenger?

„Proti nám už se doma kopaly tři penalty, ale ani jedna z nich se kopat neměla.“

„Byl jsem frustrovaný, když se to stalo. Ale bohužel, rozhodnutí rozhodčího změnit nemůžete,“ mínil francouzský manažer.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, youtube.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pdreal - 11.12. Odpovědět

co uz na tomto malo byt na cervenu ?

pdreal
Reklama
Reklama
Nejnovější články