Zpět na » Premier League » Konec zlatých časů. Claudio Ranieri je připraven posadit Vardyho a Mahreze

Premier League - Konec zlatých časů. Claudio Ranieri je připraven posadit Vardyho a Mahreze

Konec zlatých časů. Claudio Ranieri je připraven posadit Vardyho a Mahreze © SkySports.com - Riyad Mahrez

1

Líbilo se

03.12. - V minulé sezóně by takový krok byl nemyslitelný, nicméně manažer mistrovského Leicesteru City Claudio Ranieri připouští, že je připraven posadit strůjce loňského úspěchu Jamieho Vardyho a Riyada Mahreze na lavičku. Právě tato dvojice hrála v loňské sezóně klíčovou roli při tažení Lišek za senzačním ziskem titulu, letos však oba marně hledají svoji bývalou formu.

Leicester se jen pár měsíců poté, co slavil nečekaný zisk mistrovského titulu v Premier League, potácí na hraně sestupu, na čemž má největší vliv trápení dvou hlavních hvězd klubu Jamieho Vardyho a Riyada Mahreze.

Vardy, který v loňské sezóně vystřílel Leicesteru titul 24 přesnými zásahy, se už 15 zápasů v řadě střelecky neprosadil a nejlepší hráč loňské sezóny Premier League Riyad Mahrez má na svém kontě jedinou asistenci a tři branky.

V sobotu čeká Leicester, který dělí po jediném vítězství z posledních osmi utkání jen dva body od sestupového pásma, utkání proti Sunderlandu a Ranieri přiznává, že Vardy a Mahrez pravděpodobně začnou jen na lavičce náhradníků.

„Ano, proč ne? Vždy se snažím poskládat to nejlepší mužstvo,“ řekl italský manažer, který střídal oba hráče minulou sobotu při remíze 2:2 s Middlesbrough.

„Počkejte do soboty a uvidíte. Já osobně nevidím rozdíl mezi Jamiem z minulé sezóny a Jamiem z této sezóny - jen ten gólový. Myslím si, že je již blízko skórování, protože si nedovedu představit, že by do konce sezóny nevstřelil jediný gól.“

„S Riyadem mluvím stejně jako s ostatními, i když s ním možná trochu častěji. Je inteligentní a chápe, kdy je s mou trpělivostí konec,“ dodal Ranieri.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ranieri říkal že nedopadnou jak chelsea po mistrovské sezóně no neřekl bych je ještě brzo ale i tak

Petula96

Dlhotrvajúcu formu si dokáže dlhodobo udržať len malá hrstka hráčov, u zvyšku je to raz dole, raz hore. Vardy a Mahrez to určite majú v sebe, celá minulá sezóna nebola len náhoda, ale ten minuloročný príbeh a ich aura sú nateraz minulosťou.

RocknRolla
Reklama
Reklama
Nejnovější články