Zpět na » Premier League » Krutá rána pro Liverpool: Coutinho opustil hřiště na nosítkách a v slzách. Jak dlouho bude chybět?

Premier League - Krutá rána pro Liverpool: Coutinho opustil hřiště na nosítkách a v slzách. Jak dlouho bude chybět?

Krutá rána pro Liverpool: Coutinho opustil hřiště na nosítkách a v slzách. Jak dlouho bude chybět? © goal.com, fotbalportal.cz - Coutinho je zraněný. Na jak dlouho?

3

Líbilo se

27.11. - VIDEO Včera dokázal Liverpool zdolat obranný val Sunderlandu a vyhrál 2:0. Alespoň na chvíli trůnil na vrcholu Premier League. Fanoušci Reds mohli slavit další tři důležité body v boji o titul. Jenomže vše na Anfieldu tak růžové nebylo. Už ve 34. minutě byl odnesen na nosítkách Philippe Coutinha. Největší hvězda domácích, která patří mezi nejlepší hráče celé Premier League. Jak dlouho bude chybět, zatím nikdo nedokáže odhadnout.

Ano, Liverpool vyhrál. Ano, udržel čisté konto. Ano, posunul se alespoň na chvíli na první místo Premier League a dál může snít o titulu. Jenomže, teď přejdeme k jednomu velkému negativu ze sobotního utkání proti Sunderlandu.

Po půlhodině hry se Philippe Coutinho, domácí brazilská hvězda, pustil do souboje se dvou bránících hráčů. Při snaze následně poslat míč směrem na branku ovšem netrefil kulatý nesmysl nýbrž nohu Didiera Ndonga. Kotník se ocitl ve velmi nepřirozené poloze.

lkdsfCoutinhův kotník po souboji s Ndongem (zdroj: twitter.com)

Byl nucen vystřídat, byl odnesen na nosítkách a na jeho tváři se objevily slzy. Fanoušci Red jsou z tohoto zranění zděšení. Není jisté, jak dlouho bude Coutinho chybět, ale dá se předpokládat, že se může jednat i o velmi dlouhou pauzu.

Coutinho je i v této sezóně jednoznačně nejlepším hráčem Liverpoolu a ptaří mezi nejlepší hráče celé Premier League. Už si připsal 6 gólů a 5 asistencí. Jak se s touto ztrátou vypořádá Jürgen Klopp?

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Michal Čermák / skysports.com, fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 27.11. Odpovědět

Klopp řekl, že když spolu mluvili o poločase, tak už byla bolest slabší, takže by to možná nemuselo být zlomené, ale jen natažené nakopnuté. Dnešek asi ukáže, jak moc vážný to bude Smajlík 14

Panyny

ty magore se podivej na ten obrazek... prej natazene ...lol

ronaldo_vesmiru
Reklama
Reklama
Nejnovější články