Zpět na » Premier League » Luke Shaw je zmaten komentáři Josého Mourinha. Kritizovaného dua se zastal i trenér Anglie

Premier League - Luke Shaw je zmaten komentáři Josého Mourinha. Kritizovaného dua se zastal i trenér Anglie

Luke Shaw je zmaten komentáři Josého Mourinha. Kritizovaného dua se zastal i trenér Anglie © sportinglife.com - Luke Shaw

1

Líbilo se

08.11. - Luke Shaw se údajně svěřil svým spoluhráčům z Manchesteru United, že je zmaten veřejnou kritikou manažera Josého Mourinha. Mourinho po nedělní výhře 3:1 nad Swansea zpochybnil charakter obránců Luka Shawa a Chrise Smallinga, kteří se kvůli bolesti krátce před utkáním rozhodli do zápasu nenastoupit.

Podle informací deníků Daily Telegraph a The Times byl Shaw zmaten poznámkami svého manažera, protože oba hráči už v letošní sezóně odehráli několik utkání i navzdory bolesti a před zápasy vyžadovali injekce.

Jednadvacetiletý Shaw po svém návratu do hry zatím bojuje se svou fyzičkou a formou, kterou údajně ovlivňují bolesti přetrvávající po jeho vážné zlomenině nohy z minulé sezóny. Mourinho přitom mladého obránce kritizoval už po prohře United 3:1 s Watfordem.

Kritizované duo však mimo jiné fotbalové osobnosti podpořil i trenér anglické reprezentace Gareth Southgate, jenž oba hráče vynechal ve své nominaci pro nejbližší zápasy se Skotskem a Španělskem, protože je s nimi podle jeho slov „zjevně něco v nepořádku.“

„Je složité k tomu něco říkat, protože neznám důvod připomínek, které měl po utkání Mourinho směrem ke svým hráčům,“ prohlásil Southgate.

„Chrise moc dobře neznám, protože jsem s ním nikdy nepracoval, ale Luke měl opravdu vážné zranění. Po tak vážném zranění si musíte počínat hodně opatrně."

„Podívejte se, každé zranění je jiné, každý člověk je jiný, ale neznám hráče, který by bez nějakého vážného důvodu nechtěl hrát.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak podpořil je nebo ne? Protože když je podpořil,tak je vynechal a řekl,že je s nemi něco v nepořádku?

vladcevesmiru1
Reklama
Reklama
Nejnovější články