Zpět na » Premier League » Wenger varuje Barcelonu ohledně zájmu o Bellerína

Premier League - Wenger varuje Barcelonu ohledně zájmu o Bellerína

Wenger varuje Barcelonu ohledně zájmu o Bellerína © skysports.com, fotbalportal.cz - Wenger nechce pustit Bellerína

2

Líbilo se

13.10. - Barcelona se poohlíží po posilách do defenzivy a podle všeho v jejím hledáčku uvízl Héctor Bellerín. Obránce Arsenalu je rodákem z tohoto krásného katalánského města a prošel mládežnickou akademií Barcelony. Arséne Wenger však Azulgranas varuje. V Bellerínovi vidí velkou budoucnost a chce, aby tento mladý talentovaný bek zůstal na Emirates Stadium ještě hodně dlouho.

Héctor Bellerín přišel do Arsenalu už v roce 2011, kdy mu bylo 15 let. Předtím působil v mládežnické akademii Barcelony. V posledních dnech je spojován s návratem do svého rodného města.

Jenomže Arséne Wenger je zásadně proti. O Bellerína nechce v žádném případě přijít. Už se mu to jednou stalo s Cescem Fábregasem, který také jako mladý hráč přišel do Arsenalu z Barcelony, ale následně se do ní vrátil.

„Héctor má smlouvu ještě na další tři roky. Vždy se snažíme dostat hráče na takovou finanční úroveň, na které si zaslouží být. Budeme se mu ještě snažit prodloužit smlouvu. Je to pro nás dlouhodobá budoucnost.“

„Je naprosto fantastický. Jeho první zápas byl noční můrou, ale pak nastal úžasný pokrok. Má skvělou mentální sílu.“

„Myslím si, že teď není nutné, aby hrál v zemi, kde se narodil.“

„Důležité je, že hráč splňuje naše potřeby. Zná naše hodnoty. Myslím si, že se skvěle integroval do našeho klubu. Přišel sem už ve velmi mladém věku. Je tady od 15-16 let. Podle mě je to pravý hráč Arsenalu.“

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No jestli mu Barca hodi laso,bude tezke ho udrzet Smajlík 19

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články