Zpět na » Premier League » Klopp si může zoufat: Liverpool přišel před šlágrem s United o jednu z velkých opor

Premier League - Klopp si může zoufat: Liverpool přišel před šlágrem s United o jednu z velkých opor

Klopp si může zoufat: Liverpool přišel před šlágrem s United o jednu z velkých opor © thesportbible.com, fotbalportal.cz - Klopp si může lámat hlavu, jak nahradit zraněného Wijnalduma

5

Líbilo se

11.10. - Reprezentační přestávka je období, kterého se děsí manažeři všech velkoklubů. Jen čekají, zda se jim do klubu vrátí všichni reprezentanti zdraví. Málokdy se to povede. Téměř vždy si alespoň jeden z hráčů přiveze nějaké šrámy. Nejvíce to naštve těsně před obrovskou bitvou. Tu teď čeká Liverpool, který se v pondělí utká s Manchesterem United. A s kým že to Jürgen Klopp nemůže počítat?

Georginio Wijnaldum, jeden z nových základních stavebních kamenů Liverpoolu, si ve včerejším důležitém duelu proti Francii, který Nizozemsko prohrálo po brance Paula Pogby 0:1, poranil podkolenní šlachu a hrozí mu několikatýdenní nucená pauza od fotbalu.

Je tak jisté, že přijde o pondělní bitvu rivalů, kdy se Liverpool utká s Manchesterem United. A Jürgen Klopp může jen doufat, že se Wijnaldum vrátí brzy do hry a přijde o co nejmenší počet zápasů.

54d(zdroj: scoopnest.com)

Wijnaldum přišel na Anfield v létě z Newcastlu, který sestoupil o patro níže, za 25 miliónů liber. Ve všech sedmi odehraných kolech nastoupil v základní sestavě Reds. Zatím si připsal dvě asistence a pro německého kouče se stával nepostradatelným hráčem.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / thesportbible.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články