Zpět na » Premier League » Byla to hloupost, omluvil se kouč Angličanů Allardyce

Premier League - Byla to hloupost, omluvil se kouč Angličanů Allardyce

Byla to hloupost, omluvil se kouč Angličanů Allardyce © talksport.com - Sam Allardyce

0

Líbilo se

29.09. - Otřesený, plný emocí a očividně vyčerpaný se omluvil fotbalový kouč Sam Allardyce za chování, které jej stálo místo u anglické reprezentace. Jednašedesátiletý trenér jen pár hodin po rozpoutání skandálu s tajnou nahrávkou, na níž přestrojeným novinářům vykládal o tom, jak obejít pravidla při přestupech, odletěl z Anglie do svého druhého domova ve Španělsku.

"Letím pryč, potřebuju se uklidnit a popřemýšlet," řekl Allardyce novinářům. Svého chování litoval. Udělal prý hloupost, že se snažil prokázat laskavost někomu, koho znal 30 let. "Bohužel jsem se zmýlil v úsudku a zaplatil za to. Chytil jsem se do pasti. Asociaci i všem zúčastněných jsem se omluvil," doplnil.

Allardyce byl u anglické reprezentace pouhých 67 dnů, vedl ji v jediném zápase. Po nevydařeném červnovém mistrovství Evropy vystřídal Roye Hodgsona, jenž nabídl rezignaci hned po senzační porážce s Islandem v osmifinále.

"Nemyslel jsem si, že Anglie může klesnout ještě níž po tom, co se stalo v létě na Euru. Teď jsme celému fotbalovému světu pro smích," prohlásil bývalý kapitán národního týmu Alan Shearer.

Skandál rozpoutal deník Daily Telegraph zveřejněním tajné nahrávky, na níž o porušování pravidel při přestupech hráčů hovořil Allardyce s novináři vydávajícími se za asijské investory. Dohodl si i provizi 400 tisíc liber (asi 12,5 milionu korun).

Zda se bývalý obránce a kouč řady anglických klubů, jenž měl u reprezentace roční plat tři miliony liber, k fotbalu vrátí, zatím neví. Ale nezanevřel na něj. "Kdo ví? Počkám a uvidím," dodal.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak on mel rocni plat 3 mil.liber,a uchamtil se na 400 tis.,no neni to s prominutim kokot!? Smajlík 14 Smajlík 15

tomogara

Nepochopíš prostě... Smajlík 2 Ať tam dají toho Shearera.

zdendapr

Ten by nemusel byt spatny,ja jsem dost naklonen tomu,kdyby treba(rikam jako priklad)prisel Klinsmann. Smajlík 4

tomogara

loool ty jsi nula....prej Shearer... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Srnek - 29.09. Odpovědět

Proč se mu směješ, ty chceš aby Angličany trénoval zahraniční trenér takže nejsi na tom o moc líp :D

Srnek

Srnek: Asi tak Smajlík 2

Bazingaaa

jo? a kde to píšu ty tupohlave? je spousta zkušenějších ostrovanů než je Shearer ,kterej má odtrénováno pěkný hovno...Steve Bruce ,Alan Pardew , Eddie Howe , Gareth Southgate....skus použít mozeček esi ho vůbec máš Smajlík 7

MUFC_RedArmy

modráci zas dokázali ,že jsou vylízaný píče až do sucha...a ještě si tu navzájem přitakávají...idioti Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články