Zpět na » Premier League » Reading si pojistil Steva Coppella

Premier League - Reading si pojistil Steva Coppella

0

Líbilo se

26.03. - Důležitý krok učinili funkcionáři nováčka z Readingu. Podařilo se jim udržet strůjce letošního zázraku - manažera Steva Coppella, který podepsal na Madejski Stadium smlouvu na příští dvě sezóny.

Jedenapadesátiletý Coppell učinil při podpisu nové smlouvy výjimku. Až doposud totiž podepisoval pouze jednoroční kontrakty, ale nyní se rozhodl pro smlouvu dvouletou.

"Jsem rád, že ve mě má klub důvěru. Chci ji splatit, chci dělat svoji práci co nejlépe," komentoval jako vždy stručně a bez velkých slov Coppell.

V Readingu působí už čtvrtým rokem. Tým převzal v říjnu 2003 po Alanu Pardewovi a v minulé sezóně jej poprvé v historii dovedl do Premier League. Loni vyhrál The Championship s velkým přehledem, když získal 106 bodů a zaznamenal úctyhodnou sérii 33 zápasů bez porážky. I do Premier League vlétl jako uragán, namísto předpokládného boje o udržení prohání daleko zkušenější soupeře a umístění na pohárových příčkách není vůbec nereálné. Díky těmto úspěchům jej vedení chtělo za každou cenu udržet.

"Jsme nadmíru potešeni, že Steve souhlasil s novou smlouvou. V současnosti je jedním z nejuznávanějších a nejúspěšnějších manažerů ve fotbale. Fakt, že se rozhodl zůstat na další dva roky, dává hráčům, realizačnímu týmu a vůbec celému klubu obrovskou jistotu. Já a Steve máme nadstandardní pracovní vztah, vždy jsem byl přesvědčen, že zůstane. Hraje důležitou roli v posledních úspěšných sezónách a tento den se do klubové historie zapíše velkým písmem. Těšíme se na další spolupráci," dodal prezident klubu John Madejski.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články