Zpět na » Premier League » Fábregasova budoucnost v nejistotě? Španěl pod Antoniem Contem stále nehraje

Premier League - Fábregasova budoucnost v nejistotě? Španěl pod Antoniem Contem stále nehraje

Fábregasova budoucnost v nejistotě? Španěl pod Antoniem Contem stále nehraje © zimbio.com, fotbalportal.cz - Fábregas během včerejšího zápasu proti West Hamu

0

Líbilo se

19.09. - V předloňské sezoně Chelsea výrazným způsobem přispěl k zisku ligového titulu, pod vedením nového manažera Antonia Conteho ale záložník Cesc Fábregas strádá a dosud ani jednou nenastoupil v základní sestavě. Nic na tom nezměnilo ani utkání proti Liverpoolu, kde dostal příležitost až na posledních šest minut.

Španělský reprezentant po senzační první sezoně v dresu Chelsea už v té loňské spíše paběrkoval a jeho nepřesvědčivé výkony přispěly k vyhazovu manažera Josého Mourinha.

Pokud někdo očekával, že pod novým koučem Antoniem Contem Fábregas najde svoji ztracenou formu a vrátí Chelsea na vrchol tabulky, šeredně se mýlil, španělský záložník totiž v nové sezóně ještě ani jednou nenastoupil v Premier League v základní sestavě Chelsea.

„Cesc je v mých plánech i v plánech Chelsea,“ prohlašoval Conte před pátečním utkáním proti Liverpoolu, Fábregase ale navzdory vývoji zápasu nechal celých 84 minut na lavičce náhradníků.

Conte ve středu zálohy nadále upřednostňuje Nemanju Matiče a novou posilu N´Gola Kantého a vzhledem k tomu, že v příštím ligovém kole čeká Chelsea londýnské derby proti Arsenalu, nic se na tom zřejmě nezmění.

„Domnívám se, že se v mnoha aspektech hry zlepšuje, zejména v defenzivních situacích,“ řekl Conte. „Pokud bude tímto způsobem pokračovat, bude pro mne velice těžké vybrat hráče do středu zálohy.“

„K mým hráčům jsem upřímný, když si někdo zaslouží hrát, tak bude v týmu,“ ujišťuje Conte.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 20.09. Odpovědět

Půjdeš do United.....

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články