Zpět na » Premier League » Conte chtěl ukončit spekulace o Fábregasovi, jméno španělského záložníka se ale spojuje s Rossoneri

Premier League - Conte chtěl ukončit spekulace o Fábregasovi, jméno španělského záložníka se ale spojuje s Rossoneri

Conte chtěl ukončit spekulace o Fábregasovi, jméno španělského záložníka se ale spojuje s Rossoneri © sportinglife.com - Cesc Fabregas

1

Líbilo se

17.09. - Antonio Conte chtěl svým vyjádřením ukončit spekulace o možném ochodu španělského záložníka Cesca Fábregase. Jenže místo toho se zrodila další zajímavá myšlenka, podle posledních informací by Španěl v lednu mohl putovat na hostování do Itálie.

35 minut, přesně tolik minut zatím v letošní sezóně strávil na hřišti španělský záložník Cesc Fábregas. A to si trochu odporuje s nedávým vyjádřením italského manažera Blues Antonia Conteho.

"Cesc je v mých plánech a je i v plánech samotné Chelsea. Všichni víme, že je to fantastický hráč. Vidím jeho neuvěřitelnou práci a úsilí na tréninku. Pokud takto bude pokračovat, bude téměř nemožné ho nezařadit do základní záložní řady," řekl Conte a chtěl ukončit spelulace o možném odchodu španělského středopolaře.

"Všichni víme, že Cesc je technický hráč. Nyní ho už nepoznávám jen jako hráče, ale také jako osobnost, jako člověka," dodal Ital. Vztahy mezi oběma aktéry se tak nejspíš zlepšují, je ale otázkou, zda není pozdě.

Fábregas nehraje a spokojený samozřejmě není. I proto se začíná mluvit o lednovém hostování, Španěl si to má namířit do Itálie k AC Milánu.

V souvislosti s odchodem Fábregase se mluví také o přestupu, jehož součástí by se stal kolumbijský útočník Carlos Bacca.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články