Zpět na » Premier League » Keane by za Ronalda platil

Premier League - Keane by za Ronalda platil

0

Líbilo se

26.03. - Roy Keane vyjádřil svůj neskonalý obdiv k portugalské superhvězdě v barvách Manchesteru United – Cristianu Ronaldovi. Podle bývalého fotbalisty Red Devils jsou jeho výkony tak dobré, že by klidně platil za to, aby ho mohl vidět hrát. + video

Keane obdivuje mladého Portugalce, jenž si vydobyl místo na výsluní a momentálně je jedním z nejlepších hráčů na světě, ne-li vůbec tím nejlepším.

„Myslím, že Ronaldo je vynikající. Když jste se mě na něj zeptali před dvěmi nebo třemi lety, odpovídal jsem, že by se jednou mohl stát nejlepším hráčem světa. Hraje už dlouho, ale v této sezóně chytil neuvěřitelnou formu, která se od minulých ročníků dost liší. Ronaldův projev na hřišti je ohromující. Je vidět, že se fotbalem baví a fanoušci United ho milují. Je skvělé pozorovat takové hráče. Ronaldo je přesně typ fotbalisty, za které byste platili, abyste je mohli vidět v akci,“ poznamenal současný trenér druholigového Sunderlandu pro Sunday Mirror.

Rudí Ďáblové stále živí naději na to, že se jim podaří zopakovat tzv. Treble (vítězství v Premier League, FA Cupu a Champions League) z roku 1999, protože Ronaldo má momentálně obrovskou fazónu a Keane, který byl před 8 lety u tohoto velkého úspěchu věří, že United mají šanci uspět.

„Jsem přesvědčen, že Treble z roku 1999 může být letos zopakován. Jsou v dobré pohodě, ale budou potřebovat štěstí,“ dodal Keane.

Sunderlandský manažer, který se proslavil coby dlouholetá ikona a kapitán Manchesteru United, si nyní zvyká na svou první sezónu v Championship potom, co loni definitivně ukončil hráčskou kariéru.

Keane dále vzhlíží ke čtvrtfinále Champions League. Myslí si, že by se United mohli stát po dvou letech dalším anglickým klubem, který by se radoval ze zisku trofeje této nejprestižnější evropské pohárové soutěže.

„Bude to ještě hodně těžké, ale letos mají anglické týmy velkou šanci,“dodal.

Cristiano Ronaldo baví svými kousky fanoušky Manchesteru United už čtvrtým rokem

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články