Zpět na » Premier League » Start Johna Terryho proti Liverpoolu je v ohrožení. Šance pro Davida Luize?

Premier League - Start Johna Terryho proti Liverpoolu je v ohrožení. Šance pro Davida Luize?

Start Johna Terryho proti Liverpoolu je v ohrožení. Šance pro Davida Luize? © skysports.com, fotbalportal.cz - John Terry

0

Líbilo se

13.09. - Je velmi pravděpodobné, že se Chelsea v pátečním velkém ligovém duelu proti Liverpoolu bude muset obejít bez svého kapitána. John Terry si totiž v nedělním utkání na půdě Swansea poranil kotník a zatím to vypadá, že nebude připraven do hry. Antonio Conte tak bude muset vymyslet, jak poskládá obrannou čtveřici bez něj.

Pětatřicetiletému Johnu Terrymu se v samotném závěru zápasu proti Swansea „podíval“ velmi zblízka na kotník domácí Leroy Fer, autor druhé branky Swans. Terry po utkání hovořil o tom, že vyšel ze souboje s modřinou a otokem pod kotníkem.

lxfclkJohn Terry opouštěl Swansea o berlích (zdroj: skysports.com)

Stoper Chelsea pak opouštěl stadion Swansea o berlích. Na Instagram přidal i fotku svého poraněného kotníku.

„Já netuším, jak vážné to zranění je. Zatím neznáme rozsah, ale John je bojovník, takže se o něj nebojím,“ povídal po zápase manažer Antonio Conte.

První sken, který byl proveden v pondělí, toho zatím moc neukázal. Proto Terryho čeká další vyšetření dnes. Je však velmi nepravděpodobné, že by mohl v pátek proti Liverpoolu nastoupit. Tím se naskýtá možnost pro navrátilce Davida Luize. Conte prohlásil, že s ním počítá na pozici stopera.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články