Zpět na » Premier League » Fanoušci Arsenalu bučeli na Arséna Wengera před charitativním zápasem legend

Premier League - Fanoušci Arsenalu bučeli na Arséna Wengera před charitativním zápasem legend

Fanoušci Arsenalu bučeli na Arséna Wengera před charitativním zápasem legend © thesportbible.com, fotbalportal.cz - Arséne Wenger

1

Líbilo se

05.09. - Ne, i když se mu podařilo na konci přestupového období získat Mustafiho a Lucase Péreze, tak si to Arséne Wenger u fanoušků Gunners příliš nevyžehlil. To mu dali najevo během víkendového charitativního utkání legend Arsenalu proti legendám AC Milán. Když se na velkoplošných obrazovkách objevil obličej francouzského manažera, někteří příznivci dali svou nelibost najevo bučením a pískáním.

V neděli se na Emirates Stadium konal charitativní duel mezi legendami Arsenalu a AC Milán. Na hřišti byli k vidění hráči, jako byli Parlour, Keown, Seaman, Petit, Overmars, Pires, Ljungberg, Kanu, Cafú, Desailly, Albertini, Vieri či Maldini.

Gunners zvítězili 4:2. Hattrickem se zaskvěl Kanu, za Kanonýry skóroval ještě Pires. Obě branky AC Milán obstaral Vieri.

Zápasu byl samozřejmě přítomen i Arséne Wenger, který seděl na lavičce Arsenalu. Někteří fanoušci Gunners jsou stále nespokojeni s jeho přestupovou politikou a před zápasem to dali najevo. Když se na obrazovkách objevila jeho fotografie, začali bučet a pískat.

To jistě Wengera nepotěšilo, i když na podobné reakce musí být za poslední roky zvyklý. Na twitteru pak někteří další příznivci tyto reakce kritizovali, jiní je považují za oprávněné.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesportbible.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Za 20 let 3krat vitez EPL, to se tem fandum nedivim.

BeckhamKakaZidane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články