Zpět na » Premier League » Pep Guardiola: Joe Hart není šťastný, ale potřebuji brankáře schopného rozvíjet hru

Premier League - Pep Guardiola: Joe Hart není šťastný, ale potřebuji brankáře schopného rozvíjet hru

Pep Guardiola: Joe Hart není šťastný, ale potřebuji brankáře schopného rozvíjet hru © sportinglife.com - Joe Hart

3

Líbilo se

15.08. - Manažer Manchesteru City Pep Guardiola připouští, že Joe Hart nebyl jeho rozhodnutím vsadit v utkání proti Sunderlandu na brankáře Willyho Caballera zrovna nadšen. Hart v úvodním utkání nového ročníku Premier League pouze z lavičky náhradníků přihlížel tomu, jak Caballero přispěl svému týmu k výhře 2:1.

Guardiola se v hned při své premiéře v Premier League postaral o velké pozdvižení, když v utkání proti Sunderlandu zůstala brankářská jednička týmu Joe Hart pouze na lavičce náhradníků, což okamžitě vyvolalo spekulace o Hartově budoucnosti.

„Jsem si jistý, že není šťastný,“ přiznal Guardiola. „Všichni hráči, kteří nehrají, ale nejsou vyhozeni, pouze absentují. Samozřejmě, že bych nebyl rád, kdybych absentoval, ale nyní je na něm, aby se to pokusil zvrátit.“

„Je mi to líto, ale já rozhoduji o týmu. Máme 28 hráčů. Musí mě přesvědčit na hřišti.“

Hart má za sebou vydařenou sezónu 2015/16 a byl jedním z klíčových článků mužstva v posledních letech, už od Guardiolova příchodu se ale spekulovalo o tom, že španělský manažer možná přivede nového gólmana.

Guardiola potvrdil, že jeho rozhodnutí dát přednost Caballerovi je založeno na jeho upřednostňování gólmanů, kteří skvěle ovládají hru nohami, ale zároveň nevylučuje, že Hart se do brány v budoucnu vrátí.

„Možná, že už v příštím zápase se to změní, možná ne. Potřebuji brankáře schopného rozvíjet hru, který dostane míč rychleji na polovinu soupeře a Willy má tyto schopnosti, protože trénoval častěji. Je s námi od prvního dne.“

„To však neznamená, že by to Joe nezvládl. Znám Joeovi kvality, je to úžasný brankář. Hraje za národní tým a byl důležitým hráčem při zisku dvou ligových titulů,“ dodal Guardiola.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Bude ho škoda ak odíde v city bol celkom sympatický aj fans ho majú radi...dúfam že mú dá ešte pepek šancu...

elprezidente

je čas dát man city pá pá Joey Smajlík 1 Jen si neumím představit kde by ho vzali ,nikdy nezapomenu na zápas Anglie - Island gol na 1-2 Smajlík 2

Bazilisek22

Ale noták, špatný brankář to není, angažmá by bez problémů sehnal v jiném dobrém klubu. Každého, kdo je roky členem základní sestavy to musí ranit a je to přirozené i v případě Joe Harta. Neříkám, že patří mezi nejužší špičku nejlepších gólmanů, ale kvalitní brankář to je, ať už bude letos dělat dvojku či se znovu prosadí do základní sestavy.

Bolomsson85

netvrdím že to je špatný brankář , jen nemám vubec představu kam by šel . Dělat dvojku si myslim že z pohledu repre je pro něj chyba .
Jediný tým kde si ho umím představit je West ham ten je na vzestupu.

Bazilisek22
Tomasss - 15.08. Odpovědět

Adrián je lepší

Tomasss
CPuyol - 15.08. Odpovědět

Už jsem viděl spekulace, že Bravo podepsal s Man. City.. V dohodě je prý zahrnutej i přestup Harta do Barcelony. Nejspíš bulvár, jako vždy.. Ale nikdy nevíš Smajlík 3

CPuyol

tak dokud to není na papíře tak to jsou jenom dohady. Kolem Hárta byla otázka času kdy k těm dohadům dojde a vyplní se. Není to brankář do TOP.
O terstegenovy se taky píší sračky a pořad kde nic tu nic

Bazilisek22
CPuyol - 15.08. Odpovědět

Tak tak, jak říkám, bulvár, jako vždy. Smajlík 3

CPuyol
COKO - 16.08. Odpovědět

To by spíš City měli sáhnout po Llorisovi, toho je škoda pro Spurs a hodil by se do většího týmu, hodně nedoceněný golman.

COKO
Reklama
Reklama
Nejnovější články