Zpět na » Premier League » Claudio Ranieri: Naše šance na obhajobu titulu? To spíš přiletí E. T.

Premier League - Claudio Ranieri: Naše šance na obhajobu titulu? To spíš přiletí E. T.

Claudio Ranieri: Naše šance na obhajobu titulu? To spíš přiletí E. T. © dreamteamfc.com, fotbalportal.cz - Ranieri v obhajobu nevěří

0

Líbilo se

12.08. - Zítra již startuje Premier League. Titul obhajuje velmi překvapivý vítěz z Leicesteru. Ještě bizarnější by bylo, kdyby Lišky zvládly prvenství obhájit. Claudio Ranieri udržel až na Kanteho mistrovský tým pohromadě. I tak ale o obhajobě nepřemýšlí. Dokonce v žertu prohlásil, že to dříve přistanou v Anglii mimozemšťani, než že by Foxes znovu ovládli nejvyšší anglickou soutěž.

Už v uplynulé sezóně to byl doslova zázrak, když s mistrovským pohárem pro vítěze Premier League juchali hráči Leicesteru. Před startem soutěže byli pasováni do role týmu, který bude bojovat o záchranu. Jenomže mužstvo kolem Mahreze, Vardyho a dalších napsal krásnou pohádku.

Teď je na startu nový ročník Premier League. Do Anglie přišli Mourinho, Guardiola, Conte, Ibrahimovič, Pogba, Mchitarjan, Gündogan, Batshuayi a mnozí další. Konkurence se opět zvýšila. Leicester to bude mít s obhajobou velmi těžké.

Claudio Ranieri, italský lodivod Leicesteru, si však z toho nic nedělá. Cíl pro svůj tým stanovil stejný jako na začátku minulého ročníku.

„Jsem velmi zvědavý na tuto sezónu. Velké týmy jsou připraveny k boji o titul a my jsme připraveni k tomu jej bránit.“

„Naším cílem je 40 bodů a pak se znovu uvidí, co se stane. Také chceme předvést dobrou reprezentaci v Lize mistrů.“

„Myslím si, že je na nás teď menší tlak než v minulé sezóně. Vše se změnilo, vše je jiné. Musíme být chytří na to, abychom to zvládli zopakovat. Je to 6000 ku jedné. Větší šance je, že na Piccadilly Circus přistane E. T.“

Leicester zahájí novou sezónu zápasem na půdě nováčka z Hullu.

„Hull se bude chtít předvést v nejlepším světle. Ale my jsme koncentrovaní a chceme hrát naši hru.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články