Zpět na » Premier League » Další rána pro Arsenal – Gabriel bude chybět až 8 týdnů. Donutí to Wengera ke koupi stopera?

Premier League - Další rána pro Arsenal – Gabriel bude chybět až 8 týdnů. Donutí to Wengera ke koupi stopera?

Další rána pro Arsenal – Gabriel bude chybět až 8 týdnů. Donutí to Wengera ke koupi stopera? © bbc.com, fotbalportal.cz - Gabriel je zraněn

1

Líbilo se

10.08. - Arsenal startuje o víkendu nový ročník Premier League utkáním proti Liverpoolu. Půjde do něj hned bez dvou stoperů. K Mertesackerovi se nyní přidal i Gabriel. Ten si poranil kotník a bude Gunners scházet 6 až 8 týdnů. Arséne Wenger se tak možná narychlo porozhlédne po novém středním obránci. Zájem má údajně o Mustafiho.

Gabriel se zranil v utkání proti Manchesteru City. Podle dostupných informací se má jednat o poranění kotníku, které zapříčiní šesti až osmitýdenní absenci. V prvním duelu bude scházet i Per Mertesacker. U něj je odhadována doba rekonvalescence až na půl roku.

Arséne Wenger by tak měl do klubu přivést ještě nějakou posilu na pozici středního obránce. Do defenzivy zatím získal pouze Roba Holdinga z Boltonu.

V hledáčku měl uvíznout Shkodran Mustafi z Valencie. Německý reprezentant si zahrál i semifinále EURO 2016 a je mistrem světa z roku 2014. Svou profesionální kariéru začínal v Evertonu, i když si v dresu Toffees připsal pouhý jeden start. V roce 2012 odešel do italské Sampdorie a o dva roky později zamířil do Valencie.

Mustafimu je 24 let a jeho cena by se měla pohybovat okolo 30 miliónů liber. Ukáže na něj Arséne Wenger? Stihne to ještě před startem Premier League?

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / bbc.com, skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 10.08. Odpovědět

Wengere otevři peněženku nebo tě fans sežerou ! Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články