Zpět na » Premier League » Majitel Leicesteru: Mahrez není na prodej. Hráč s tím nemá problém a chce zůstat

Premier League - Majitel Leicesteru: Mahrez není na prodej. Hráč s tím nemá problém a chce zůstat

Majitel Leicesteru: Mahrez není na prodej. Hráč s tím nemá problém a chce zůstat © skysports.com, fotbalportal.cz - Mahrez zůstane

2

Líbilo se

05.08. - Riyad Mahrez by měl podle dostupných informací zůstat v Leicesteru, a pomůže mu tak v cestě za obhajobou titulu. Alžírský reprezentant, který byl zvolen nejlepším hráčem uplynulé sezóny Premier League, nehodlá nikam odcházet. Vichai Srivaddhanaprabha, majitel Leicesteru, bere Mahrezovo setrvání v klubu za hotovou věc. Prohlásil, že je ne neprodejný a Mahrez žádné komplikace dělat nemíní.

Očekávalo se, že v mistrovský Leicester čeká letní výprodej. Ovšem ze stabilního kádru Claudia Ranieriho odešel zatím pouze N´Golo Kante. Jamie Vardy podepsal novou smlouvu. Zůstat má i Riyad Mahrez, nejlepší hráč Premier League.

Spekulovalo se o jeho odchodu. Zájem měl a zřejmě ještě stále má především Arsenal. Ovšem před přestupem ke Gunners jej varoval jeho italský kouč. Ranieri si myslí, že by mohl Mahrez skončit na lavičce.

Vichai Srivaddhanaprabha,thajský majitel Leicesteru, dnes vyslal na sociální sítě jasný vzkaz. Pětadvacetiletý Alžířan s tím nemá problém.

VS (Vichai Srivaddhanaprabha): Mahrez není na prodej.“

Mahrez: „OK, šéfe.“

Kamel Bengougam, hráčův agent, užběhem května naznačil, že Mahrez zřejmě zůstane u Foxes, i když očekával zájem velkoklubů.

„Mahrez je v Leicesteru velmi šťastný a samozřejmě má za sebou fantastickou sezónu. Leicester bude hrát Ligu mistrů, takže Mahrez moc rád zůstane v tomto klubu i nadále.“

„Samozřejmě, že existuje možnost odchodu. Zvláště, když máte za sebou tak skvělou sezónu, jakou Mahrez měl. Je jasné, že bude poutat pozornost.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články