Zpět na » Premier League » Claudio Ranieri: Riyada Mahreze rozhodily spekulace o zájmu Arsenalu

Premier League - Claudio Ranieri: Riyada Mahreze rozhodily spekulace o zájmu Arsenalu

Claudio Ranieri: Riyada Mahreze rozhodily spekulace o zájmu Arsenalu © sportinglife.com - Riyad Mahrez

0

Líbilo se

02.08. - Alžírský playmaker a nejlepší hráč loňské sezóny Premier League Riyad Mahrez se podle slov manažera Leicesteru City Claudia Ranieriho nechal rozhodit spekulacemi o přestupu do Arsenalu. Leicester v sobotním přípravném utkání proti PSG utrpěl debakl 4:0 a Ranieri se obává, že za nevýrazný výkon Mahreze mohou zprávy v médiích.

Leicester nezvládl sobotní zápas s Paris Saint-Germain, kterému podlehl vysoko 4:0 a jedním z hráčů, kteří nepodali dobrý výkon, byl i hrdina Lišek z mistrovské sezóny Riyad Mahrez.

„Možná, že Riyada rozptýlily všechny ty zprávy a spekulace,“ řekl Ranieri. „Ale i to je cenná zkušenost pro mé hráče. Je důležité, že rozumí tomu, že by měl zůstat v našem týmu. Musí zlepšit svoji fyzičku a hrát za svůj tým tak jako v loňské sezóně.“

V hledišti byl mimo jiné i manažer Arsenalu Arséne Wenger, ale na dotaz, zda se byl podívat na výkon Riyada Mahreze, odpovídal vyhýbavě.

„Sledujeme všechny hráče. Hrajeme proti nim už ve druhém kole nové sezóny, takže bylo dobrou příležitostí jít se dnes na ně podívat,“ prohlásil Wenger pro beIn Sports.

„Pokud jde o zájem o Mahreze, nemohu vám říct ano, ani ne, protože nechceme zveřejňovat naše přestupové plány. Někdy je nejlepší držet věci v tajnosti, jak jen to jde.“

Wenger měl kromě Mahreze letos zájem i o útočníka Leicesteru Jamieho Vardyho, za kterého již složil výkupní klauzuli ve výši 20 milionů liber, anglický reprezentant ale přestup odmítl.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Taibi - 03.08. Odpovědět

leicester rychle vystřízlivěl. sice jen příprava, ale nejsem si jist zda aspon z části zopakují min sezonu

Taibi

typuju to stejný příběh jako Blackburn v r 95 esi jim uteče Mahréz bo Vardy půjdou do kytek

MUFC_RedArmy

Ja zase tipuji,pokud Mahreze udrzi(Vardy uz je jisty),ze sice uz nebudou tak zarit jako loni,ale par favoritu na nich"vyhuci".Vubec bych je neodepisoval,aspon ne tento rok. Smajlík 6 Smajlík 7

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články