Zpět na » Premier League » Arsenal chystá druhou nabídku za Lacazetteho z Lyonu

Premier League - Arsenal chystá druhou nabídku za Lacazetteho z Lyonu

Arsenal  chystá druhou nabídku za Lacazetteho z Lyonu © mirror.co.uk - Alexandre Lacazette

2

Líbilo se

30.07. - Spolehlivý francouzský deník L’Equipe tvrdí, že Arsenal připravuje druhou nabídku za francouzského útočníka Alexandre Lacazetteho. Nabídka by měla být ve výši 40 milionů eur, nicméně přestup do Londýna bude zdá se velmi komplikovaný.

Německý novinář Jan Aage Fjortoft, který obvykle potvrzuje přestupy ještě před jejich oficiálním zveřejněním, uvedl, že Arsenal skutečně připravuje za Lacazetteho novou nabídku. Tu první Lyon smetl ze stolu. Arsenal nabídl 35 milionů eur, zatímco francouzský celek si svého klenotu cení na 48 milionů eur.

Jednání tak budou i nadále probíhat. Jisté je, že Arsenal o přestupu moc nemluví, protože jeho trenér Arsene Wenger je znám, že své přestupy rád drží v tajnosti. Francouzský trenér také reagoval na prohlášení Lyonu ohledně odmítnutí první nabídky.

Lyon je odpovědný za své prohlášení. Rádi bychom náš obchod udrželi v tajnosti,“ řekl Wenger.

Arsenal musí na přestupovém trhu být více aktivní. Wenger bude chtít co nejdříve dokončit přestup Lacazetteho, aby se mohl soustředit na hledání posily do obrany poté, co se mu zranil stoper Per Mertesacher, který bude chybět asi 5 měsíců.

Jakub Drakan / punditarena.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články