Zpět na » Premier League » Manchester City měl Pogbu na dosah, hráč ale Citizens odmítl

Premier League - Manchester City měl Pogbu na dosah, hráč ale Citizens odmítl

Manchester City měl Pogbu na dosah, hráč ale Citizens odmítl © squawka.com - Paul Pogba

3

Líbilo se

30.07. - Fanoušci Manchesteru United budou mít ještě více rádi svou novou posilu a nejdražší přestup v historii fotbalu. Městský rival Manchester City chtěl v loňském roce získat Paula Pogbu a Juventus dokonce souhlasil s prodejem svého klenotu. Francouzský reprezentant ale přestup odmítl a rozhodl se zůstat v Turíně.

Paul Pogba v nejbližších dnech podepíše smlouvu s Manchesterem United a stane se tak nejdražší posilou v dosavadní historii fotbalu. Částky ohledně přestupu se neustále liší, v každém případě se od hráče budou očekávat nadstandardní výkony a pomoc k zisku titulu v Premier League a Lize mistrů.

Většina fanoušků Pogbu na Old Trafford vítá, ačkoliv se objevují „ale“ ohledně vysoké přestupové částky. Nicméně fans Red Devils určitě potěší, že Pogba minulé léto odmítl nabídku přestupu do Manchesteru City, ačkoliv Juventus s přestupem souhlasil. S touto informací přišel španělský deník Marca.

Fanoušci tak mají o další důvod navíc přivítat novou posilu, kterou čeká lékařská prohlídka v Los Angeles. Dokáže Pogba naplnit své kvality a vyplatí se United zainventovat do jednoho hráče tolik peněz?

Jakub Drakan / dreamteamfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Bwernx3 - 30.07. Odpovědět

Paul Pogba:Čekáte, že teď budu o United mluvit nějak špatně? Tak to jste na omylu, stále ten klub nosím ve svém srdci, miluju ho
Tohle prohlasil tento rok v lednu
Smajlík 2

Bwernx3

Jo ty kecy rika kazdy hrac pri prestupu,to uz je ohrane.Ale u Pogby tam urcite nejaky vztah k MU urcite je.Tam zacinal.A to jen tak neodbouras. Smajlík 7

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články