Zpět na » Premier League » Ibrahimovič s životem v Manchesteru není příliš spokojený, ovlivní to jeho výkony?

Premier League - Ibrahimovič s životem v Manchesteru není příliš spokojený, ovlivní to jeho výkony?

Ibrahimovič s životem v Manchesteru není příliš spokojený, ovlivní to jeho výkony? © skysports.com, fotbalportal.cz - Zlatan Ibrahimovič už brzy bude hráčem United

18

Líbilo se

30.07. - BULVÁRNÍK Zlatan Ibrahimovič údajně není s životem v Manchesteru spokojený. Během pár dní už změnil hotel a spolu s manželkou a dětmi si jen těžko zvyká na nové město. Ovlivní to negativním způsobem jeho výkony na hřišti, nebo ho to naopak nakopne?

Zlatan Ibrahimovič s týmem nebyl na turné po Číně, místo toho si užíval dovolené v Las Vegas. Po příjezdu do Manchesteru se s manželkou Helenou Seger ubytoval v hotelu Lowry, kde přenocoval a následně odjel do tréninkového centra.

V devět hodin opustil tréninkové centrum Carrington a do hotelu už se nevrátil. Ve tři hodiny odpoledne opustila hotel i manželka se dvěma dětmi a namířila si to do hotelu nového, pětihvězdičkového komplexu Radisson Blu.

Nedlouho poté dorazily i zavazadla. Každopádně podle vyjádření některých anglických reportérů byl Ibrahimovič výrazně nespokojený s personálem prvního hotelu.

Stačilo tak jen několik hodin na to, aby si Ibrahimovič Manchester příliš neoblíbil. Uvidíme, zda se to neprojeví i na jeho výkonech. Manažer José Mourinho ale každopádně doufá, že svůj hněv přenese na hřiště a zaznamená brzy své první góly.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

A je tu prvni gol za United. Nuzkama. Jak jinak. Parada Ibra!

BeckhamKakaZidane

Pardon ale naozaj viete urobiť článok aj z ničoho, nadpis ako keby v jednom rozhovore mal skritizovať podnebie, infraštruktúru a celkový dojem z mesta a pritom len nebol teda spokojný s personálom v jednom hotely. Žurnalistika na vysokej úrovni Smajlík 4

MeloRed7
Tomasss - 30.07. Odpovědět

svůj hněv ze špatného personálu, to je motivace Smajlík 3

Tomasss
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články