Zpět na » Premier League » Bude v Premier League zimní přestávka? Vedení o tom jedná

Premier League - Bude v Premier League zimní přestávka? Vedení o tom jedná

Bude v Premier League zimní přestávka? Vedení o tom jedná © thesportbible.com - Premier League

2

Líbilo se

28.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Nový trenér anglické reprezentace Sam Allarydce je přesvědčený, že zavedení zimní přestávky v Premier League by výrazně pomohlo anglickému národnímu týmu. Hráči by měli více času na odpočinek a po sezóně na mezinárodních turnajích by nebyli tak unavení a podávali by lepší výkony. Je to ale v Premier League vůbec realizovatelné?

Výkonný předseda Premier League Richard Scudamore uvedl, že tato otázka leží na stole již delší dobu a rozhodně se o ní bude ve vedení i nadále diskutovat. Potvrdil, že byly zahájeny jednání o zimní přestávce mezi FA a fotbalovou ligou.

Angličtí manažeři již delší dobu volají po zimní přestávce v nejvyšší anglické soutěži. Scudamore ale říká, že kalendář je předem daný a hraje se příliš mnoho zápasů na to, aby se v kalendáři našlo nějaké místo, kam zimní přestávku vmístit.

Výkonný ředitel FA Martin Glenn uvedl, že FA je pro zavedení zimní přestávky. Zdůraznil ale, že tato změna by byla možná až po uplynutí tří let, kdy byla uzavřena nová smlouva na televizní práva.

Lidé se obávají, že zimní přestávka je zamýšlena na „Boxing Day“ a Nový rok. Ale to není pravda. Zimní přestávka by byla možná až po třetím kole FA Cupu, to znamená po třetím týdnu v lednu,“ řekl Glenn.

Jedná se tedy o dost kontroverzní téma. A co si myslíte Vy čtenáři? Prospěla by Premier League zimní přestávka nebo jste radši pro zachování stávající podoby Premier League?

Jakub Drakan / thesportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To by mě teda pěkně nasrali ,vtom je PL jedinečná ,přes vánoce a svátky 2-3 zápase je pecka..Namísto pohádek ,fotbal Smajlík 4

AVSuvorov

Jinak ano ,prospěla by ,hlavně by to bylo znát v LM -EL .

AVSuvorov

Treneri ale zuri prave kvuli boxing day. Pro fanousky je to parada ale pro tymy moc ne.

BeckhamKakaZidane

To je uplne jednoznacne.Samozrejme ze by to hracum prospelo,lidi travi vanoce a silvestra,a oni musi trenovat a hrat.Asi by se to skutecne pozitivne odrazilo na vysledcich na mez.poli.Ovsem ruku na srdce-kdo z fanousku si to preje?Jak pise Andr3e-v tom je ta vyjimecnost,a fanousci by o hodne prisli. Smajlík 4

tomogara

..myslim tim-kdo z fanousku si preje zimni prestavku

tomogara
Cornero - 28.07. Odpovědět

hele fotbalisti berou hrisny penize za to abysme se na ne mohli divat a kdy se na fotbal podivas radsi nez o svatcich. V NFL se taky hraje v nedeli a na den dikuvzdani a nikoho nezajima ze by chteli bejt s rodinou. A my amateri na nas se uplne sere..nam pravidelne zacina play off na 1. maje den po carodkach.

Cornero
Reklama
Reklama
Nejnovější články