Zpět na » Premier League » Chelsea nabídla Neapoli 38 milionů liber za stopera Kalidou Koulibalyho

Premier League - Chelsea nabídla Neapoli 38 milionů liber za stopera Kalidou Koulibalyho

Chelsea nabídla Neapoli 38 milionů liber za stopera Kalidou Koulibalyho © zimbio.com, skysports.com, fotbalportal.cz - Koulibaly zřejmě zamíří do Chelsea

0

Líbilo se

28.07. - Chelsea podle Sky Italy udělala další krok k podpisu obránce Neapole Kalidou Koulibalyho, za něhož nabídla italskému celku 38 milionů liber. Pětadvacetiletého stopera si vyhlédl nový manažer Chelsea Antonio Conteho, jenž se netají svým přáním přivést do klubu posilu do defenzívy.

Koulibalyho agent Bruno Satin už počátkem tohoto týdne přiznal, že Chelsea má velký zájem o jeho klienta, jenž odmítl v italském klubu prodloužit kontrakt.

„Chelsea má o něj stále zájem a je dost času na uzavření dohody,“ řekl Satin. „Rozhodli jsme se opustit klub z ekonomických důvodů. Navzdory tomu, co se stalo v případě Higuaína, ale Kalidou nepřestoupí do Juventusu, ani jiného konkurenčního týmu.“

Koulibaly působil v Neapoli od roku 2014, kdy do klubu přišel z Genku a v současné době má na San Paolu podepsanou smlouvu až do roku 2019.

Šestinásobný senegalský reprezentant, jenž na mládežnických úrovních reprezentoval Francii, dosud odehrál za italský klub 60 utkání Serie A a vstřelil jeden gól. Pokud Neapol nabídku přijme, stane se třetí novou posilou Chelsea po Michym Batshuayiovi a N´Golo Kantém.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články