Zpět na » Premier League » Giggsův konec na Old Trafford: Spoluhráči a svěřenci mu vzdali hold na sociálních sítích

Premier League - Giggsův konec na Old Trafford: Spoluhráči a svěřenci mu vzdali hold na sociálních sítích

Giggsův konec na Old Trafford: Spoluhráči a svěřenci mu vzdali hold na sociálních sítích © skysports.com, fotbalportal.cz - Ryan Giggs opouští United

1

Líbilo se

03.07. - Ryan Giggs se nedohodl na spolupráci s José Mourinhem a po takřka třiceti letech opouští Manchester United. Jako hráč získal s Red Devils nejvíce trofejí v historii klubu. Chvíli vedl tým jako hlavní kouč, poté i předtím působil v roli asistenta. Jeho odchod samozřejmě vyvolal řadu reakcí, zejména u jeho bývalých spoluhráčů.

Už to bylo naznačeno před několika dny. Ryan Giggs nezůstane v Manchesteru United a nebude pomocnou rukou Josého Mourinha. Chce se vydat na samostatnou cestu hlavního manažera. Zatím není jisté, kam Giggs zamíří. Hovoří se o zájmu z druhé nejvyšší anglické soutěže.

Ryan Giggs debutoval v dresu Rudých ďáblů v roce 1991. Stihl odehrát 963 zápasů. Dokázal vyhrát 14 trofejí a stal se nejúspěšnějším hráčem v dějinách klubu. Nyní po 29 letech odchází jinam.

Na tento odchod zareagovali na sociálních sítích jeho bývalí spoluhráči a dnes i bývalí svěřenci ze současného kádru United. Všichni se shodli na tom, že Giggs byl úžasný hráč a bude z něj skvělý manažer.

„Bude mi chybět můj velký kamarád. Dokázal tady velké věci a neustále mě podporoval. Předpokládám, že z něj bude špičkový manažer. Hodně štěstí, kamaráde,“ uvedl na twitteru Michael Carrick.

„Pan Manchester United. Měl úžasnou kariéru. Je to fantastický vůdce, který vždy šel příkladem všem mladým hráčům. Je to opravdová legenda,“ napsal Ashley Young.

„Bylo mi velkou ctí učit se od takové fotbalové legendy. Přeji hodně štěstí,“ podotkl Ander Herrera.

„Ryan Giggs, Ryan Giggs běží po křídle...,“ napsal David de Gea. Tento komentář byl slyšen nespočetněkrát. Když se Giggs rozběhl, těžko někdo dokázal zastavit.

„Chtěl bych Giggsymu zkrátka popřát do budoucna jen to nejlepší a chtěl bych mu poděkovat za všechno, co pro mě udělal,“ zveřejnil vzkaz na svém Instagramu Jesse Lingard.

„Ryan Giggs - 963 zápasů, 168 gólů, 34 trofejí,“ výstižně zhodnotil Rio Ferdinand.

„Hrát po jeho boku a hrát za něj je něco, co v životě nezapomenu. Díky Giggsy, můj nejlepší kamaráde,“ napsal Phil Jones.

Hodně štěstí, legendo,“ byl stručný Marcos Rojo.

„Považuji to za velké štěstí, že jsem mohl hrát ve stejném týmu s Ryanem Giggsem. Hrál jsem několikrát i proti němu. Vždy byl skvělý,“ popsal Danny Higginbottom.

„Je to smutné, ale domnívám se, že se jednou vrátí jako manažer. Načerpat zkušenosti pro něj bude velmi důležité,“ uvedl Peter Schmeichel.

„Přeji ti do budoucna všechno nejlepší. Je to legenda a velká osobnost, od které jsem se naučil mnohé,“ děkoval Daley Blind.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 04.07. Odpovědět

Ryan Giggs
963 apps
168 goals
34 trophiesc.........MUFC Legend

Smajlík 17 Smajlík 18

DeviI
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články