Zpět na » Premier League » West Ham stále pokukuje po Lacazettovi, vylepšenou nabídku však ještě neposlal

Premier League - West Ham stále pokukuje po Lacazettovi, vylepšenou nabídku však ještě neposlal

West Ham stále pokukuje po Lacazettovi, vylepšenou nabídku však ještě neposlal © skysports.com, fotbalportal.cz - Lacazetta chce West Ham

0

Líbilo se

26.06. - Kladiváři by chtěli v nové sezóně bojovat o nejvyšší příčky. Slaven Bilič má s klubem velké plány. Ovšem velmi pravděpodobně se mu nepodaří udržet Payeta, který na EURO 2016 září a bude kořistí pro spoustu velkoklubů. Proto se West Ham poohlíží po posilách. V hledáčku uvízl i Alexandre Lacazette. Lyon nabídku na 31 miliónů liber odmítl. Hammers zatím vyšší sumu nenabídli.

Už sedmnáctého května poslal West Ham do francouzského Lyonu nabídku na útočníka Lacazetta. Ta činila 31 miliónů liber. Francouzskému klubu to ale přišlo málo. Ovšem Alexandre Lacazette je stále velmi vysoko na nákupním seznamu londýnského celku.

Jenomže Kladiváři za něj odmítají zaplatit neúnosných 50 miliónů liber. Spekuluje se o tom, že se připravují poslat nabídku na 42 miliónů liber. Uvidíme, zda k tomu dojde a jestli už na tuto žádost Lyon uslyší.

Nicméně West Ham rozhazuje sítě i jinde. Ve Francii si vyhlédl ještě jednoho útočníka. Mladého Michyho Batshuayie. Za něj je momentálně ochoten zaplatit 35 miliónů liber. Čeká se na vyjádření Marseille.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články