Zpět na » Premier League » West Ham nabídl 35 milionů eur za Michyho Batshuayie, přestup ale může zhatit brexit

Premier League - West Ham nabídl 35 milionů eur za Michyho Batshuayie, přestup ale může zhatit brexit

West Ham nabídl 35 milionů eur za Michyho Batshuayie, přestup ale může zhatit brexit © sportinglife.com - Michy Batshuayi

1

Líbilo se

24.06. - West Ham United podle televizní stanice Sky nabídl Olympique Marseille 35 milionů eur za belgického útočníka Michyho Batshuayie, nicméně konečná nabídka může být kvůli kolísání směnného kurzu po brexitu naprosto jiná a není vyloučeno, že jednání o její finální podobě zabere ještě hodně času.

Kladiváři dnes ráno nabídli za nejlepšího střelce Olympique Marseille 28,25 milionu liber, nicméně odhlasovaný odchod Británie z EU a následný strmý pád libry může dohodu zhatit.

Batshuayi v současné době reprezentuje Belgii na EURU 2016 a svými 24 nastřílenými góly během poslední sezóny zaujal několik předních evropských klubů. Už dříve potvrdil, že během léta Olympique Marseille opustí.

Kromě West Hamu už poslal první nabídku za belgického střelce i Juventus a zájem o mladého útočníka jeví také Tottenham Hotspur, sám Batshuayi ale přiznal, že o svém novém působišti začne přemýšlet až po konci evropského šampionátu.

„Nepřemýšlím o tom, teď se chci stoprocentně soustředit na Euro a pak uvidíme, co se stane,“ řekl Batshuayi pro Sky News. „Každý má rád Premier League. Je přirozené, že všechny dobré hráče tato liga přitahuje.“

Batshuayi dosud odehrál za Belgii pět reprezentačních utkání a vstřelil dva góly, v prvních třech zápasech na Euru 2016 byl ale nevyužitým náhradníkem, protože přednost dostávají Romelu Lukaku a Divock Origi.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články