Zpět na » Premier League » Arsenal s Rosickým v sestavě prohrál

Premier League - Arsenal s Rosickým v sestavě prohrál

0

19.03. - Je pondělí a po dvoutýdenní přestávce zaviněné čtvrtfinále FA Cupu přichází Fotbalportal.cz s tradiční rubrikou Česká stopa, která tentokrát poskytne ohlédnutí za výkony našich krajanů ve 30. kole Premier League.

Tomáš Rosický přijel s Arsenalem na Goodison Park k zápasu s Evertonem. Kapitán národního mužstva se po zranění dostává zpět do pravidelné zátěže a Arsene Wenger ho včera postavil do základní sestavy. Jenže Gunners nepředvedli nic světoborného, přestože jim chyběla řada opor a po průměrném výkonu nakonec prohráli smolným gólem Johnsona z 91. minuty nejtěsnějším možným rozdílem. Rosovi ani jeho spoluhráčům se v tomto utkání příliš nevedlo a bývalý fotbalista Dortmundu byl pořádně vidět u jediné akce svého týmu. V druhém poločase se Hoyte na levé straně hřiště dostal míči, který následně nasměroval na českého záložníka. Ten posléze ještě udělal pár kroků a balon předložil do vápna Aliadiereovi, jenž s touto možností naložil velice špatně. Rosického pobyt na hřišti skončil s úderem 70. minuty, kdy byl vystřídán Hlebem. Arsenal s Tomášem Rosickým tak bude chtít na tento nepodařený duel rychle zapomenout a našinec věřit, že česká „star“ se naplno předvede v sobotu proti Německu.
Tomáš Rosický (Arsenal):
Hodnocení podle Skysports.com: 6 z 10 možných, druhá nejlepší známka z hodnocených hráčů Arsenalu