Zpět na » Premier League » Arsenal zvažuje překvapivý tah. Wenger chce do obrany Daleyho Blinda

Premier League - Arsenal zvažuje překvapivý tah. Wenger chce do obrany Daleyho Blinda

Arsenal zvažuje překvapivý tah. Wenger chce do obrany Daleyho Blinda © zimbio.com - Daley Blind

0

Líbilo se

20.06. - BULVÁRNÍK Zprávy o tom, že nový manažer Manchesteru United José Mourinho nepočítá ve svém týmu s obráncem Daleym Blindem, vedly v posledních týdnech k mnoha spekulacím o budoucnosti nizozemského reprezentanta a podle britského deníku Sunday Mirror se do hry poněkud překvapivě vložil i londýnský Arsenal.

Šestadvacetiletý univerzál byl v poslední sezóně pod vedením Louise van Gaala stálicí na postu středního obránce, ale obavy, že na podobnou roli není Blind fyzicky stavěný a nedávný podpis Erica Baillyho z Villarrealu vedly k pochybnostem ohledně jeho budoucnosti na Old Trafford.

V posledních týdnech byl proto Blind spojován hned s několika předními evropskými kluby, mezi které se nyní zařadil i konkurenční Arsenal, jehož manažer Arséne Wenger stále hledá spolehlivého partnera vedle Laurenta Koscielnyho a u Blinda jej zaujala jeho inteligence a technické schopnosti.

Francouzský manažer má zálibu v podpisech technicky nadaných hráčů i pro posty, na kterých jiní manažeři dávají přednosti fyzicky zdatnějším hráčům a Blind by tak mohl zaujmout místo Pera Mertesackera, jenž závěr letošní sezóny trávil na lavičce náhradníků.

Sám Blind nedávno připustil, že se obává o svoji budoucnosti na Old Trafford, ale je odhodlán přesvědčit nového manažera Josého Mourinha o svých kvalitách.

„Těším se na spolupráci s Mourinhem,“ řekl Blind pro MUTV. „Budeme muset počkat a uvidíme, jestli se pro mě něco změní. Teď musím jen tvrdě pracovat a dát do toho všechno.“

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vem si ho klidně zdarma Smajlík 6 Smajlík 2 Smajlík 3

StarecUnited
Reklama
Reklama
Nejnovější články