Zpět na » Premier League » Benteke není v Liverpoolu spokojený. Chce si promluvit s Kloppem

Premier League - Benteke není v Liverpoolu spokojený. Chce si promluvit s Kloppem

Benteke není v Liverpoolu spokojený. Chce si promluvit s Kloppem © sasoccermag.co.za - Opustí Benteke už po půl roce Liverpool?

2

Líbilo se

20.05. - Belgický útočník Christian Benteke v posledních měsících neskrýval svoji nespokojenost s herním vytížením na Anfield Road a přiznává, že si o své budoucnosti bude muset promluvit s manažerem Liverpoolu Jurgenem Kloppem. Přestože Reds po většinu sezóny chyběli zranění útočníci Danny Ings a Daniel Sturridge, Benteke nastoupil od začátku k pouhým třem utkáním.

Benteke přicházel minulý rok z Aston Villy jako velká ofenzivní posila, čemuž odpovídala i jeho cena 32,5 milionu liber, kterou se nebál vysázet na stůl Villans bývalý manažer Liverpoolu Brendan Rodgers.

Jenže Rodgers se po nevydařeném vstupu do sezóny s klubem už v říjnu loučil a Bentekemu po příchodu nového trenéra Jurgena Kloppa na Anfield Road pšenka nekvete.

Navzdory tomu, že Liverpool se po většinu sezóny potýkal se ztrátou zraněných útočníků, mezi kterými byli Danny Ings, Daniel Sturridge nebo Divock Origi, Benteke nastupoval jen zřídka a v drtivé většině případů z lavičky náhradníků.

S Bentekeho letním přestupem byl v poslední době spojován například West Ham United a sám belgický reprezentant přiznává, že si ještě před Eurem 2016 plánuje promluvit s Kloppem, aby věděl, jaké s ním má německý kouč další plány.

Na otázku, zda by rád zůstal na Anfield Road a bojoval o své místo, Benteke odpověděl: „Samozřejmě, podepsal jsem smlouvu na pět let, nikoli na rok.“

„Ale teď si musím promluvit s manažerem a poznat jeho plány pro příští sezónu. Nikdy o sobě nepochybuji, ale moje první sezóna v klubu nebyla lehká. Teď se soustředím na Euro a potom se teprve uvidí,“ dodal Benteke.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články