Zpět na » Premier League » West Ham chce za napadení autobusu United rozdat doživotní tresty

Premier League - West Ham chce za napadení autobusu United rozdat doživotní tresty

West Ham chce za napadení autobusu United rozdat doživotní tresty © talksport.com - Autobus s fotbalisty Manchesteru United byl před zápasem napaden fanoušky West Hamu

0

Líbilo se

12.05. - Fanoušci West Hamu, kteří před úterním utkáním anglické ligy napadli autobus fotbalistů Manchesteru United, dostanou doživotní zákazy vstupu na stadion. Londýnský celek o tom informoval v prohlášení na klubovém webu.

"Budeme úzce spolupracovat s policií, abychom identifikovali viníky a dali jim doživotní tresty," uvedl West Ham, pro který byla výhra 3:2 nad United posledním zápasem na stadionu Upton Park. Od nové sezony bude totiž hrát na Olympijském stadionu.

Chuligáni na autobus házeli kamení a další předměty a rozbili jedno z oken. Začátek zápasu byl kvůli útoku odložen o 45 minut. "Záběry jsou všeříkající," uvedl trenér United Louis van Gaal. Nizozemský kouč také připomněl, že něco podobného se jeho týmu stalo i před pár týdny před zápasem s Tottenhamem.

Tehdy ale United dorazili na zápas pozdě kvůli tomu, že jejich autobus zůstal v dopravní zácpě. "Už podruhé jsme v Londýně museli začít později, ale tentokrát jsme aspoň dostali víc času na přípravu," dodal. "Nebylo to příjemné a na hráčích se to bezesporu podepsalo," dodal.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

ICF Smajlík 7

TuffGong
balmain - 12.05. Odpovědět

podepsalo..hlavně na Lingardovi Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

balmain

...a vlastne to rozhodlo cely zapas Smajlík 3

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články