Zpět na » Premier League » Arsenal poslal Gladbachu nabídku 34 milionů liber za Granita Xhaku

Premier League - Arsenal poslal Gladbachu nabídku 34 milionů liber za Granita Xhaku

Arsenal poslal Gladbachu nabídku 34 milionů liber za Granita Xhaku © kicker.de - Granit Xhaka

1

Líbilo se

11.05. - BULVÁRNÍK Arsenal je podle informací německého deníku Rheinische Post blízko podpisu záložníka Borussie Mönchengladbach Granita Xhaky, za kterého nabídl 33,8 milionu liber. Švýcarský středopolař by měl na Emirates Stadium zacelit mezeru po odchodech Mathieu Flaminiho, Tomáše Rosického a Mikela Artety.

Granit Xhaka, o kterého měl zájem také Liverpool, byl s přestupem do Arsenalu spojován už několik měsíců, Emirates Stadium totiž v létě opustí hned několik středopolařů včetně Tomáše Rosického, kterým na konci sezóny vyprší smlouva.

Podle The Daily Telegraph zahrnuje nabídka Arsenalu i další výkonnostní bonusy, závislé na úspěchu 23letého záložníka v barvách Arsenalu. Dohoda mezi oběma kluby je už údajně velice blízko, Arsenal se však ještě musí dohodnout na osobních podmínkách se samotným hráčem.

Xhaka byl na přestup do Anglie dotázán už na začátku tohoto týdne a přiznal, že zváží každou nabídku z Premier League.

„To, co se stane, nezáleží jen na mě. Mohu jen říci, že jsem tu opravdu šťastný a mám tu smlouvu až do roku 2020. Pokud nějaká nabídka přijde, sedneme si a rozhodneme se co dál,“ prozradil Xhaka.

Xhaka přestoupil do Borussie Monchengladbach v roce 2012 ze švýcarské Basileje a od té doby odehrál za německý klub 107 bundesligových utkání.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články