Zpět na » Premier League » Petrov chce po boji s leukémií opět hrát za Aston Villu

Premier League - Petrov chce po boji s leukémií opět hrát za Aston Villu

Petrov chce po boji s leukémií opět hrát za Aston Villu © independent.co.uk - Stilijan Petrov

1

Líbilo se

28.04. - Bývalý bulharský reprezentant Stilijan Petrov se po úspěšném boji s leukémií chce vrátit k profesionálnímu fotbalu. Šestatřicetiletý záložník je připraven naskočit do letní přípravy svého posledního klubu Aston Villy, která sestupuje do druhé anglické ligy.

Lékaři u Petrova zjistili akutní leukémii na jaře 2012 a o rok později hráč ukončil kariéru. Po úspěšné léčbě již působil v amatérském týmu Wychall Wanderers. "Řekl jsem Aston Ville, že jsem připraven začít s nimi předsezonní přípravu," citovala Petrova britská média.

"Konzultoval jsem to s řadou doktorů a kondičních trenérů a dostal jsem kladnou odezvu. Těším se na návrat k fotbalu. Celý život jsem tvrdě pracoval, abych byl fotbalista a osud mi to vzal. Teď mám další šanci," doplnil bulharský rekordman v počtu reprezentačních zápasů (105).

Věk pro něj není překážkou. "Je mi šestatřicet, ale fotbal se hraje do devětatřiceti nebo do čtyřiceti. Dobře jsem se o sebe staral a myslím, že na to mám. I kdyby se to nepovedlo, tak se o to minimálně pokusím," řekl Petrov, který od roku 2006 za Aston Villu odehrál přes 200 zápasů a vedl tým i jako kapitán.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Frajer ale nevim nevim...

MUFC_RedArmy
Srnek - 29.04. Odpovědět

Dyt ani nevíš kdo to je ty šašku

Srnek

uklidni se malý péro...nikoho tu nezajímáš Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Srnek - 29.04. Odpovědět

cože že nemáš nohy?

Srnek
Reklama
Reklama
Nejnovější články