Zpět na » Premier League » Obránce Manchesteru City Demichelis má velké problémy. FA ho obvinila ze sázení

Premier League - Obránce Manchesteru City Demichelis má velké problémy. FA ho obvinila ze sázení

Obránce Manchesteru City Demichelis má velké problémy. FA ho obvinila ze sázení © sportinglife.com - Martin Demichelis

0

Líbilo se

30.03. - Tvrdému trestu by mohl čelit argentinský obránce Manchesteru City Martin Demichelis, jehož anglická FA obvinila ze sázení na zápasy. Demichelis se měl ve druhé polovině ledna dopustit hned 12 porušení pravidel FA a dostal čas do 5. dubna na obhajobu své situace.

Pětatřicetiletý argentinský reprezentant, kterému v létě vyprší na Etihad Stadium smlouva a novou dosud nepodepsal, měl podle anglického fotbalového svazu v době mezi 22. a 28. lednem tohoto roku porušit 12 pravidel FA o sázení.

Podle informací televizní stanice Sky Sports neexistuje žádný náznak toho, že by byl Demichelis podezřelý z manipulování s výsledky zápasů, nebo sázení na zápasy Manchesteru City, přesto by ho mohl čekat tvrdý trest.

Demichelis v letošní sezoně odehrál 18 zápasů Premier League, při poslední prohře 0:1 s Manchesterem United byl však vystřídán. Ve středu poté nechyběl při kvalifikační výhře Argentiny 2:0 nad Bolívií.

Ani Manchester City, ani samotný hráč se zatím k situaci nevyjádřili, Demichelis však dostal do 5. dubna čas na obhajobu svého obvinění.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články