Zpět na » Premier League » Felipe Anderson: Manchester United za mě v létě nabízel 40 milionů liber

Premier League - Felipe Anderson: Manchester United za mě v létě nabízel 40 milionů liber

Felipe Anderson: Manchester United za mě v létě nabízel 40 milionů liber © talksport.com - Felipe Anderson

1

Líbilo se

26.03. - Brazilský playmaker Lazia Řím Felipe Anderson přiznal, že minulý rok nebyl daleko od přestupu na Old Trafford. O 22letého záložníka jeví dlouhodobý zájem Manchester United a Felipe Anderson potvrdil, že Lazio v létě odmítlo nabídku anglického klubu blížící se 40 milionům liber.

Felipe Anderson svými výkony v dresu Lazia Řím během loňské sezony neunikl pozornosti největších evropských klubů, mezi nimiž byl i Manchester United, jenž se hráče znovu pokoušel podepsat i během lednového přestupového termínu.

Anderson, jenž by se podle spekulací médií mohl stát jednou z letních posil Manchesteru United, potvrdil, že na Old Trafford mohl zamířit už před rokem, Louis van Gaal ale tehdy se svou nabídkou neuspěl.

Po potvrzení, že Lazio Řím odmítlo nabídku United ve výši 39,5 milionů liber, Felipe Anderson řekl pro UOL: „Minulý rok přišla nabídka z Manchesteru United. Lazio Řím to potvrdilo, ale řekli mi, že mě chtějí udržet, abych odehrál další skvělou sezonu.“

Navzdory tomu, že od svého příchodu na Old Trafford utratil Louis van Gaal za nové posily už kolem 250 milionů liber, se mu nedaří vrátit slavný klub na špičku anglického fotbalu. V posledních týdnech se navíc mluví o jeho letním odchodu a nástupu Josého Mourinha, což by mohlo promluvit i do další budoucnosti Felipeho Andersona.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / teamtalk.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
balmain - 26.03. Odpovědět

Skvělou sezónu..aby jste dostali trojku i od Sparty šašku Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Takovýho průměrného tragéda nikdo nechce, máme jich dost

balmain

Kdo to je ten Anderson?Neznam. Smajlík 19

tomogara
Reklama
Reklama
Nejnovější články